Скріншот відео

Прокуратура Грузії звернулася до Польщі через візит Міхеіла Саакашвілі

  У відомстві зазначили, що тепер розпочато "всі відповідні процедури"

  Головна прокуратура Грузії звернулася до Республіки Польща через візит у цю країну екс-президента Міхеіла Саакашвілі. Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "У зв'язку з візитом Міхеіла Саакашвілі в Польщу, на підставі поширеної в ЗМІ інформації, головна прокуратура Грузії звернулася до польських компетентних органів і в відповідності до закону розпочато всі відповідні процедури", – розповіли в департаменті.

  Утім, там не уточнили, про які конкретно кроки йдеться.

  Нагадаємо, 4 серпня ЗМІ повідомили, що Саакашвілі прибув до Польщі. Там він узяв участь в урочистостях з нагоди 73-річчя Варшавського повстання проти нацизму.

  Нагадаємо, раніше у Мін'юсті Грузії заявили про намір вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, де він залишиться. 

  Також зауважимо, що Саакашвілі прибув до Варшави зі США. Це стало його першою поїздкою з часу, як 26 липня Президент України Петро Порошенко припинив для нього українське громадянство. Воно пов'язане з поданням екс-очільником Одеської ОДА недостовірної інформації при оформленні громадянства. Водночас Саакашвілі записав відеозвернення, де наголосив, що буде домагатися законного права повернутися в Україну.

  Попередній матеріал
  Терористи вдарили по "опорнику" ЗСУ, поранено бійця – штаб
  Наступний матеріал
  МЗС України гостро відреагувало на новий візит Медведєва до Криму