24tv.ua

Мін'юст Грузії: Будемо вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, де він залишиться

  Якщо Україна матиме політичну волю до співпраці, то рішення про передачу його Грузії буде вирішеним

  Грузія готова вимагати від США видати їм розшукуваного екс-президента Міхеіла Саакашвілі, якщо той вирішить зостатися в Америці. Про це повідомила міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані, передає "Інтерфакс-Україна".

  Таким чином, у грузинському Мін'юсті заявили, що Грузія буде вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, в якій він вирішить залишитися.

  "Якщо це буде Україна, куди він, як сам каже, повернеться, то тут у нас процедури завершені, і всі докази, які у нас були ще в 2014-2015 роках, вже передані українській стороні. Тому, якщо в України з'явиться політична воля співпрацювати з Грузією, вони можуть прийняти рішення про його передачу", – зазначила міністр.

  Вона також зауважила: "Що стосується інших країн, наприклад, США, то у разі якщо колишній президент там вирішить залишитися, нам знадобляться правові консультації з цими країнами, включаючи переговори і угоди про видачу". 

  Нагадаємо, 26 липня в низці ЗМІ з'явилася інформація щодо нібито припинення громадянства екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. Хоча прес-секретар політика Дарина Чиж у Facebook спростувала цю інформацію, проте на сайті Державної міграційної служби було опубліковане повідомлення, що "Президентом України видано указ про втрату громадянства України", при цьому у ЗМІ голова Державної міграційної служби повідомив, що не робив заяв про позбавлення Саакашвілі українського громадянства. Що Саакашвілі "позбавлений статусу громадянина України", заявив згодом і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.

  Потому в АПУ прокоментували інформацію про припинення Саакашвілі громадянства. 

  Попередній матеріал
  У столиці через ремонт обмежать холодне водопостачання багатьох будинків
  Наступний матеріал
  Закон "Про Конституційний суд", вибори до Верховного суду – "Час. Підсумки дня"
  Loading...