24tv.ua

У Держприкордонслужбі кажуть, що не пускатимуть Саакашвілі в Україну

  Якщо у людини на руках недійсний паспорт, прикордонники не можуть дозволити йому перетнути державний кордон

  Держприкордонслужба не зможе впустити екс-голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі на територію України, якщо його українські паспорти є недійсними. Про це заявив речник ДПСУ Олег Слободян, передає "Главком".

  "Будемо діяти в рамках закону. Якщо абстрагуватися від прізвищ, то громадянин, у якого на руках є недійсний паспорт, не має можливості перетнути кордон України. Якщо людина позбавляється громадянства, її паспорт визнається недійсним. У даному випадку підстави для проходження кордону автоматично скасовуються", – наголосив Слободян.

  Утім, до компетенції Держприкордонної служби не входить затримання громадянина – це має робити Нацполіція України.

  "У нас має бути доручення на виконання певних процесуальних дій. Юридично це реалізує підрозділ Національної поліції... Мені невідомо про існування такого доручення. А навіть якби було відомо, то я не вправі розголошувати цю інформацію", – зазначив Слободян.

  Нагадаємо, в середу, 26 липня, у низці ЗМІ з'явилася інформація щодо нібито припинення громадянства екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. Хоча прес-секретар політика Дарина Чиж у Facebook спростувала цю інформацію, проте на сайті Державної міграційної служби було опубліковане повідомлення, що "Президентом України видано указ про втрату громадянства України", при цьому у ЗМІ голова Державної міграційної служби повідомив, що не робив заяв про позбавлення Саакашвілі українського громадянства. Що Саакашвілі "позбавлений статусу громадянина України", заявив згодом і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.

  Потому в АПУ прокоментували інформацію про припинення Саакашвілі громадянства. 

  Попередній матеріал
  Луценко повідомив про затримання заступника голови Цивільного корпусу "Азов"
  Наступний матеріал
  Шойгу і "команда": у ГПУ назвали високопосадовців РФ, проти яких відкрито кримінальні провадження
  Loading...