Час. Підсумки дня
Час. Підсумки дня 5.ua

Закон "Про Конституційний суд", вибори до Верховного суду – "Час. Підсумки дня"

В ефірі програми "Час. Підсумки дня" гості студії обговорять підписаний Петром Порошенком закон "Про Конституційний суд України"

В ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі" о 19:35 гості студії будуть говорити про закон "Про Конституційний суд" та вибори до Верховного суду.

У програмі візьмуть участь: член Конституційної комісії, міністр юстиції України (1995-1997, 2005-2006) Сергій Головатий, народний депутат, позафракційна Вікторія Пташник, народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько.

Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про Конституційний суд України", який покликаний підвищити рівень захисту конституційних прав громадян.

Президент відзначив дві принципові новації Закону. "Абсолютно прозорий конкурсний відбір кандидатів в судді до Конституційного суду", – підкреслив він. 

Зазначається, що інша новація полягає у можливості будь-якої юридичної (за виключенням представників держави або місцевого самоврядування) чи фізичної особи подати скаргу до Конституційного суду. Глава держави зауважив, що ніколи в історії України не забезпечувалось це право звичайному українцю.

 

Попередній матеріал
Мін'юст Грузії: Будемо вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, де він залишиться
Наступний матеріал
Експерт: Українські політики використовували Саакашвілі як локомотив
Loading...

Порошенко підписав закон, який посилює соцзахист інвалідів в Україні

Рада не захотіла скасовувати закон про Конституційний суд

Порошенко підписав закон про поглиблення співпраці України з НАТО