Закон про соцзахист інвалідів
Закон про соцзахист інвалідів http://mygazeta.com/

Порошенко підписав закон, який посилює соцзахист інвалідів в Україні

  Документ має на меті забезпечити безкоштовне паркування для інвалідів та водіїв, що їх перевозять

  Президент України Петро Порошенко підписав закон, що посилює соціальний захист інвалідів в Україні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  "Документом вдосконалюється порядок забезпечення інвалідів місцями для паркування їх транспортних засобів або транспортних засобів, що здійснюють перевезення інвалідів та дітей-інвалідів. Також Законом посилюється адміністративна відповідальність за порушення встановлених Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" пільг для зазначених осіб", – йдеться у повідомленні.

  Зокрема, закон вносить зміни до низки статей Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні". Мета закону – захистити право осіб з інвалідністю або водіїв, що їх перевозять, на безкоштовне паркування на спеціально обладнаних місцях з відповідною розміткою.

  "Зокрема, підвищується розмір штрафів за зупинку чи стоянку, паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного користування особами з інвалідністю чи особами, які їх перевозять. Збільшується відповідальність і за необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування місць для інвалідів", – уточнили у прес-службі.

  Додамо, що закон набирає чинності через 3 місяці з дня його опублікування.

  Попередній матеріал
  Військові кораблі НАТО увійшли в порт Одеси
  Наступний матеріал
  Російське командування доводить терористів до самогубства – ГУР
  Loading...