Саакашвілі
Саакашвілі vlada.io

Експерт про повернення Саакашвілі: "Ми отримаємо шоу"

В ефірі "5 каналу" головний редактор інтернет-видання "Новинарня" Дмитро Лиховій прокоментував можливість в'їзду в Україну колишнього керівника Одеської області Міхеіла Саакашвілі

"Він вже розголосив практичний механізм, як він зайде – коли його під час Майдану не пускав Янукович, Саакашвілі оточили польські депутати і депутати з Європарламенту, створивши коридор, через який він і пройшов. Цього разу буде значно простіше людину не допустити в Україну, але шоу ми якесь отримаємо", – розповідає редактор.

"Навряд чи це шоу буде поліпшувати імідж України, в тому числі на заході, тому що Саакашвілі вільно був у Польщі, Литві, Угорщині та виступав там на трибунах з лекціями про підтримку демократії, про Україну та про його боротьбу з корупціонерами", – зазначив Лиховій.

Лиховій додав, що це спроба розхитування ситуації, саме в той момент, коли почне працювати Верховна Рада, коли почнеться нова політична кампанія.

За його словами, позбавлення Саакашвілі громадянства формально спиралося на певні норми закону, але з іншого боку, навряд чи було виправдане, оскільки розкручує його рейтинг як політика.

"Мені здається, що найкраще було б теми Шабуніна і Саакашвілі якось спустити на гальмах, хай би вони собі займалися тим, чим вони займалися, просто не давати приводів цим людям до їхніх розслідувань", – зазначив редактор.

Попередній матеріал
Час. Підсумки дня: Елла Лібанова
Наступний матеріал
"Першого дзвоника" може не бути: чому непокоїться прифронтове Кримське
Loading...

Експерт про можливість надання Саакашвілі громадянства Литви: Навряд чи воно йому потрібне

Як прецедент із Саакашвілі вплине на вітчизняне політичне життя – "Час. Підсумки дня"

Експерт: Що означає припинення громадянства України Саакашвілі

Експерт: Як припинення Саакашвілі українського громадянства вплине на політичне життя України

Експерт розповів, чи має право Саакашвілі оскаржувати рішення щодо припинення громадянства України

В АПУ прокоментували інформацію про припинення Саакашвілі громадянства