pl.com.ua

Альянс дотримується політики "відкритих дверей" щодо України – заступник генсека НАТО

За словами Таджана Ілдема, Альянс має зберігати перспективу членства в НАТО для України як європейської країни, не дозволяючи жодній іншій країні, в тому числі Росії, мати право вето щодо вступу

Заступник генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Таджан Ілдем переконує, що НАТО дотримується політики "відкритих дверей" щодо України. Про це Ілдем заявив під час панельної дискусії на 14-й щорічній конференції "Ялтинська європейська стратегія" (YES), пише "Європейська правда".

Представник Альянсу зауважив, що досі діє рішення бухарестського саміту 2008 року про те, що "Україна одного дня стане членом НАТО".

За словами Ілдема, Альянс має зберігати перспективу членства в НАТО для України як європейської країни, не дозволяючи жодній іншій країні, в тому числі Росії, мати право вето щодо вступу.

"Стабільна суверенна і незалежна Україна має ключове значення для євроатлантичної безпеки. Тому члени НАТО настільки тверді у підтримці України і ніколи не визнають незаконну анексію Криму", – додав він.

Окрім цього, заступник генсека відзначив, що є дві умови для приєднання: "Країна має вирішити приєднатися, а Альянс повинен ухвалити рішення консенсусом".

Він також нагадав присутнім, що НАТО має доказ того, що політика "відкритих дверей" діє на практиці, а не є лише декларативною. Таким доказом, за його словами, стало приєднання Чорногорії до Альянсу.

За стандартами НАТО та побажаннями бійців: як виглядає нова зимова форма ЗСУ – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Одесі затримано директора комплексу "Вікторія" – суд обере запобіжний захід
Наступний матеріал
"Слідство завершено, наступає фаза судових процесів": Луценко заявив про завершення розслідування майже всіх справ щодо оточення Януковича

Agile Spirit 2017: у Грузії стартують багатонаціональні навчання НАТО

Міноборони до кінця року планує впровадити 41 стандарт НАТО – Праута

"Захід-2017": НАТО відправить своїх експертів для спостереження за навчаннями

Расмуссен: Битва за українську безпеку несе наслідки далеко за Східну Європу

Миротворці на Донбасі: запропоноване РФ більше розділить Україну, ніж зробить щось корисне – Волкер

Протягом місця буде напрацьовано новий законопроект про Службу фінансових розслідувань – Гройсман