5 канал

"Рука Росії" чи "нога Семенченка": кому вигідна блокада Донбасу

Стосовно блокади має бути ухвалена державна стратегія деокупації Донбасу

Народні депутати мають виконувати своє завдання – це ухвалювати закони, а не здійснювати блокади в зоні АТО. Про це в ефірі "5 каналу" заявив політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець.

"Наші депутати розбираються в усьому, починаючи від дитячого харчування і закінчуючи вугіллям – це велике щастя, що ми маємо таку Верховну Раду. Але звісно, що це сарказм. Кумедно дивитися, коли народні депутати починають розповідати про блокаду Донбасу, про антрацитові групи, скільки мають коштувати, скільки на цьому заробляють і таке подібне, замість того, щоб реально виконувати своє завдання, а їхнє завдання – це ухвалювати закони, а не здійснювати блокади в зоні АТО. Це точно не функція народних депутатів", – зазначив Березовець.

Стосовно блокади має бути ухвалена державна стратегія деокупації Донбасу, у якій буде чітко передбачено, чи ми купуємо вугілля з окупованих територій, чи ми створюємо там робочі місця і тому подібне. Доки цього немає, будь-які заходи є незаконними. Силова функція – це виключно прерогатива держави.

"Присутність там народних депутатів, які своїми істеричними заявами створюють потрібне тло для розкачування ситуації… І те, що сьогодні йде деморалізація українських військових у зоні АТО – це пряма "заслуга" народних депутатів, які там з якогось дива з'явилися. Крім того, є чітка заборона військовослужбовцям брати участь у політичних акціях. Поки ти носиш погони, ти не маєш права займатися політикою. І тому такі політичні ігрища дуже погано закінчуються. Це точно, те, що там сьогодні відбувається, не працює на український інтерес", – додав політтехнолог.

Я на боці тих, хто говорить, що потрібно прийняти рішення стосовно торгівлі чи припинення торгівлі з тимчасово окупованими територіями. Це потрібно зробити, але потрібно мати чітку стратегію.

"Знаючи тих людей, які беруть участь у блокуванні, там дуже багато депутатів позафракційних чи з із фракції "Самопоміч". Це більше нагадує, що це не рука Росії, а нога Семенченка. Вони виконують руйнівну функцію, тому що під гаслами нібито допомоги, по суті займаються популізмом замість того щоб вирішувати проблеми країни", – сказав Березовець.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Серед дітей Закарпаття виявлено менінгококову інфекцію
Наступний матеріал
Зростання економіки України перевершило більшість прогнозів – звіт уряду
Loading...

Магомедов: "Блокада Донбасу" – це "удар у спину" Авдіївки, яка знов може лишитися без тепла

У БПП вимагають терміново залучити РНБО для вирішення проблеми блокади на сході країни

Керівник "Укренерго": Блокада Донбасу може призвести до того, що Україні доведеться імпортувати дорогу електроенергію з Росії