коксохім завод 5.ua

Магомедов: "Блокада Донбасу" – це "удар у спину" Авдіївки, яка знов може лишитися без тепла

  Через так звану "економічну блокаду ОРДЛО" місто та його околиці можуть залишитися без електро- і теплоенергії

  Через залізничну блокаду Авдіївка, що пережила атаки терористів, може залишитися  без тепла через знеструмлення Авдіївського коксохіму (АКХЗ). Про це заявив директор заводу Муса Магомедов на своїй сторінці у Facebook.

  "Не знаю, скільки страждань випало на долю цих людей, але боюся, скоро мені доведеться їм повідомити, що вони залишаться без роботи і навіть без тепла в будинках, незважаючи на всі зусилля, які ми докладаємо, щоб врятувати місто і наш завод. Чесно кажучи, руки опускаються, коли розумієш, що загроза на цей раз не зовнішня, а внутрішня", – зауважив Магомедов.

  Зі слів директора АКХЗ, причиною зниження виробництва на очолюваному ним підприємстві стане зупинка Зуєвської ТЕС, яка розташована на непідконтрольній території, але зареєстрована в Україні. "Ця електростанція може використовувати тільки вугілля, видобуте в шахтах Павлограда та Добропілля (марка Г), тобто необхідна його доставка по залізниці через лінію розмежування", – каже Магомедов.

  "Як ви знаєте, залізниця заблокована "активістами", вони фактично завдають Авдіївці удар у спину. Припинення поставок вугілля на Зуєвську ТЕС означає її зупинку. Місто та околиці залишаться без електро- і теплоенергії. Далі піде різке зниження виробництва на АКХЗ, де зайняті чотири тисячі співробітників", – повідомив директор АКХЗ.

  За його словами, під удар також потраплять металургійні комбінати – одержувачі коксу АКХЗ.

  "Під удар потрапить ММК імені Ілліча – це ще 18 тисяч українців. До речі, і ММК імені Ілліча, і "Азовсталь" вже знизили виробництво через блокаду на 10%, щоб розтягнути наявні запаси сировини. І це лише початок. Не за горами падіння виробництва і на "Запоріжсталь". Я хочу від імені всіх людей, зайнятих на виробництвах і їх сімей, передати великий привіт блокувальникам залізниці. Я не знаю, яку мету ви, хлопці, переслідуєте, але результати вашої активності за ефектом можна порівняти з обстрілом", – наголосив Магомедов.

  Попередній матеріал
  Гройсман: Будемо формувати український бюджет "по-новому" – на три роки наперед
  Наступний матеріал
  Суд у Москві виніс чергове рішення щодо українського журналіста Сущенка: Фейгін прокоментував
  Теги:

  Незаконна блокада НКТ загрожує затримками з виплатою зарплат для 25 тис. співробітників компанії ІСД

  Нардепи звернулися до Турчинова із проханням скликати РНБО через "блокаду Донбасу"

  Через "блокаду Донбасу" українці можуть залишитися без електрики – нардеп