facebook.com/shtab.blokady

Незаконна блокада НКТ загрожує затримками з виплатою зарплат для 25 тис. співробітників компанії ІСД

  Меткомбінати Групи ІСД є експортно-орієнтованими, блокада призведе до зменшення валютних надходжень до країни від реалізації металопрокату

  Затримки зі своєчасною оплатою податків, нерегулярні виплати зарплат, соціальне напруження в містах присутності – до таких наслідків призведе продовження незаконної блокади залізничного сполучення з неконтрольованою територією України (НКТ). Про це у своєму зверненні на ім'я президента України Петра Порошенка та прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана заявили керівники Дніпровського і Алчевського металургійних комбінатів В'ячеслав Мосьпан і Тарас Шевченко, повідомляє телеканал "112 Україна".

  За 2016 р. підприємствами Групи ІСД в Україні сплачено понад 1,1 млрд грн податків (не враховуючи ПДВ). Комбінати є містоутворювальними, на них працює понад 25 тис. осіб (близько 100 тис. людей з членами сімей). Блокування залізничних шляхів з НКТ серйозно вдарить по стабільності роботи цих підприємств.

  Меткомбінати Групи ІСД є експортно-орієнтованими, їх валютна виручка в 2016 р. склала понад 1 млрд дол. "Блокада своєю чергою призведе до зменшення валютних надходжень до країни від реалізації металопрокату", - йдеться в заяві.

  Комбінати мають договірні відносини з підприємствами Європейського Союзу з Угорщини і Польщі, обсяг щомісячних поставок до ЄС становить 100 тис. тонн товарного прокату. На думку авторів звернення, блокада викличе проблеми в роботі партнерів і, відповідно, призведе до погіршення іміджу України.

  Вжити негайних заходів для розблокування залізничних шляхів з НКТ закликала також профспілкова організація Дніпровського металургійного комбінату. Підприємство має містоутворювальний статус, на ньому працює понад 10 тис. осіб. "Якщо наше підприємство і постачальники сировини зупиняться у зв'язку з блокадою залізничних шляхів з непідконтрольною територією, це може призвести до соціального вибуху в місті і непередбачуваних наслідків для всієї країни загалом", – йдеться в листі профспілки керівникам держави.

  Як повідомляв 5.ua, керівник "Укренерго" заяивив, що блокада Донбасу може призвести до того, що Україні доведеться імпортувати дорогу електроенергію з Росії. 

  Попередній матеріал
  У БПП вимагають терміново залучити РНБО для вирішення проблеми блокади на сході країни
  Наступний матеріал
  У Росії один із Курильських островів назвали на честь Героя України
  Теги:
  Loading...

  Єврокомісар після саміту глав країн ЄС: "Жодних підстав для скасування санкцій проти РФ немає"

  Голова МЗС Данії розповів про моральний обов'язок ЄС перед Україною

  ЄС хоче продовжити санкції проти соратників Путіна – ЗМІ