Повернення ексберкутівців
Повернення ексберкутівців Олександр Горошинський / Facebook

Родини Героїв Небесної Сотні очікували повернення ексберкутівців з ОРДЛО

Читайте по-русски
Готові йти до суду і добиватися реальних термінів

Родини Героїв Небесної Сотні очікували повернення колишніх беркутівців з окупованих територій. Про це в коментарі "5 каналу" розповів голова громадського об'єднання "Родина небесної сотні" Юрій Аксенин.

За його словами, вони готові до суду і очікуються, що ексберкцтівці отримають реальні терміни за ґратами.

"Я був задоволений в якійсь мірі тому, що це видно пряму руку Росії. Тобто люди, які мають посвідчення учасників бойових дій мали можливість під час обміну сказати, що вони туда не хочуть. Тобто вже питання до того як вони воювали і взагалі, ми маємо точну впевненість, що з ними працювали ФСБ. Їм реальні терміни загрожують бо є в нас така стаття перевищення службових обов’язків і є така стаття бездіяльність. Є докази того, що вони були присутні в той час на Майдані і якщо вони не вчиняли злочини то все рівно вони мали зупинити", – заявив Аксенин.  

Нагадаємо, двоє колишніх співробітників з числа "чорної роти" Беркуту – Олександр Маринченко та Сергій Тамтура – котрих у грудні 2019 року передали на окуповані території Луганської та Донецької областей в межах обміну утримуваними, повернулися до Києва. Відповідні світлини опублікував їхній адвокат, Олександр Горошинський на своїй сторінці у Facebook.

Адвокат родин Героїв Небесної сотні Павло Дикань "5 каналу" пояснив, що повернення колишніх беркутівців – це тактичний хід захисту.

Попередній матеріал
Штрафи не лякають: ліси Черкащини атакують браконьєри
Наступний матеріал
Нацвідбір на "Євробачення-2020": стала відома перша трійка фіналістів
Loading...