Допомога від Фонду Порошенка
Допомога від Фонду Порошенка Facebook / Фонд Порошенка

Рентген-апарати і кілька тисяч захисних костюмів: Фонд Порошенка передає допомогу медикам в 11 регіонів

Читайте по-русски
Раніше Фонд і компанія Roshen закупили 30 тис. захисних костюмів з Китаю для медиків, і ще 100 тис. закуповують у Південній Кореї

Першу партію захисних медичних костюмів від Фонду Порошенка та компанії Roshen, закуплену та доставлену з Китаю, передають до медзакладів у різні регіони України. Про це повідомляється на Facebook-сторінці фонду.

"Зокрема, у лікарні Чернівецької області – 1500 комплектів, міста Києва – 3050 комплектів, Вінниччини – 1500 комплектів, Кременчука (Полтавська область) – 400 комплектів, Чернігова – 1050 комплектів, Білої Церкви – 700 комплектів та Броварів (Київська область) – 600 комплектів. 200 комплектів надійдуть до лікарень Тернопільської області, 200 – в Івано-Франківську область. 200 комплектів на Одещину, 150 в Рівненську область. 150 комплектів надійде на Черкащину, ще 100 – на Закарпаття", – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що раніше Фонд Порошенка та компанія Roshen уже закупили 30 тис. захисних костюмів з Китаю для медпрацівників, і ще 100 тис. закуповують у Південній Кореї. Їхня доставка очікується у квітні.

Також кондитерська корпорація Roshen придбала 10 портативних рентген-апаратів виробництва Південної Кореї.

"Їх очікують доставити в Україну через два тижні. Такі апарати дають можливість оперативно виявляти пневмонію в коронавірусних пацієнтів. ... Апарати були замовлені ще в березні, однак через надзвичайний ажіотаж на глобальному ринку медобладнання їх можливо отримати не раніше середини квітня", – повідомляють у Фонді.

Як повідомляв 5.ua, напередодні Фонд Порошенка передав до відділення інтенсивної терапії однієї з київських лікарень апарати штучної вентиляції легенів.

Попередній матеріал
Карантин для автомобілістів та затримання власника кав'ярні в Одесі – "ІнфоВечір"
Наступний матеріал
"Потрібні адекватні дії, а не показушні шоу": "ЄС" вимагає позачергово зібрати Раду – заява
Loading...