Розслідування за розтрату коштів, яких не було
Розслідування за розтрату коштів, яких не було Facebook

Відмовився призначати людину Ємця: проти керівника Медзакупівель відкрили справу за розтрату коштів, які ще не надійшли

  Читайте по-русски
  Слідчі хочуть перевірити отримання та використання бюджетних коштів за програми, які не запускаються через відсутність рішення МОЗ

  Керівник державного підприємства "Медичні закупівлі України" Арсен Жумаділов повідомив, що щодо нього поліція відкрила кримінальне провадження, воно стосується отримання та розтрати коштів на закупівлі, які ще не почалися через блокування міністром охорони здоров'я Іллею Ємцем.

  "З запиту Національної поліції зрозуміло, що слідчі хочуть перевірити отримання та використання бюджетних коштів за програмами 1040 і 1400. Річ у тім, що це саме ті програми централізованих закупівель за кошти державного бюджету, які не запускаються", – наголосив Жумаділов.

  Причиною тому є те, що скоро буде місяць як відсутній рух необхідних рішень МОЗу, оскільки  Жумаділов відмовився призначати заступником "смотрящого" від Ємця, переконує керівник "Медзакупівель України".

  "Можливо, якби Ви (Ілля Ємець) не нав'язували мені раніше судимого за крадіжку заступника, то ці закупівлі ми би вже розпочали і тоді переслідування виглядало б принаймні логічнішим", – написав Арсен Жумаділов.

  Він зауважив, що це переслідування ніяк не вміщується в чинне законодавство України.

  "Тож прошу донести Вашому оточенню одну просту думку – це дуже невдала ідея переслідувати мене за розтрату тих коштів, які до ДП ще навіть не дійшли. Жодної гривні. Жодної. Якщо це переслідування АВАНСОМ, то Ви так і скажіть. Ідея новаторська, але ніяк не вміщується в чинне законодавство України", – зауважив Жумаділов.

  "Мені дійсно дуже прикро, що ця ситуація заходить у глухий кут. Ваші адміністративні можливості та зв'язки я оцінив, аплодую", – пише керівник держпідприємства.

  Нагадуємо, як писала ексочільниця МОЗу Уляна Супрун, Ілля Ємець свідомо залишає лікувальні заклади без критично важливих ресурсів і ліків. Причина цього полягає у відмові керівника "Медичних закупівель" України порушувати закон і брати на посаду заступника генерального директора "довірену особу" Ємця. Особу, яка засуджена за кримінальний злочин (крадіжку ікри в супермаркеті).

  Раніше Жумаділов звинуватив міністра охорони здоров'я Іллю Ємця в тому, що він хоче призначити на ДП "довірену особу".

  Попередній матеріал
  Блокування медзакупівель: українці в заручниках у міністра, що зловживає службовим становищем – Супрун
  Наступний матеріал
  Жодних документів не підписували: на засіданні ТКГ обговорили розведення та обмін
  Loading...

  Елітна нерухомість та сумнівний бізнес: журналісти перевірили декларацію чільника МОЗ

  Княжицький прокоментував заяву Дубінського щодо відставки Ємця

  Всі нардепи мають пройти тестування на коронавірус – чільник МОЗ

  У МОЗ не підтверджують відставки Ємця

  Чільник МОЗ Ілля Ємець вирішив піти у відставку – Березовець (оновлено)

  Надзвичайний стан не допоможе приборкати епідемію – Сюмар