Закон про освіту
Закон про освіту censor.net.ua

Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"

  Метою закону є створення законодавчих підстав для запровадження принципу "єдиного вікна" під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, радіологічного та інших видів державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України

  Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження на митниці механізму "єдиного вікна". Про це повідомляє "Укрінформ".

  Головною метою закону є створення законодавчих підстав для запровадження принципу "єдиного вікна" під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, радіологічного та інших видів державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України.

  "Для функціонування єдиного державного інформаційного веб-порталу "Єдине вікно для міжнародної торгівлі" інформаційно-телекомунікаційна система органів доходів і зборів забезпечує можливість обміну інформацією з відповідними інформаційно-телекомунікаційними системами інших державних органів, установ і організацій, уповноважених на здійснення відповідних дозвільних або контрольних функцій стосовно переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України", – зазначено в законі.

  Водночас під час взаємодії, зокрема між декларантами, їх представниками та органами доходів і зборів закон передбачає дотримання вимог щодо конфіденційності інформації. При цьому визначено, що портал "Єдине вікно для міжнародної торгівлі" працюватиме 24 години щоденно, крім часу, необхідного для його технічного обслуговування.

  Як повідомляв 5.UA, прямий бюджетний ефект від законопроекту, який встановив мито на експорт металобрухту з України оцінюється в 1 мільярд гривень щорічно.

  Попередній матеріал
  За катастрофою малайзійського МН-17 стоїть найвище керівництво Росії, доказів достатньо – Мін'юст
  Наступний матеріал
  "Першими на сполох забили діти": що розповіла мама потерпілої від отруєння в таборі
  Loading...

  Комітет з нацбезпеки ВР дав "зелене світло" законопроекту про блокування сайтів

  "Євробляхи": що змінить закон, який готують до голосування у ВР

  В Україні хочуть дозволити блокування сайтів без рішення суду – подробиці

  Тимчук: Закон про нацбезпеку фактично скасовує дію оборонного закону

  У прямому ефірі нардеп бурхливо відреагував на запитання про "євробляхи"

  Профільний комітет схвалив законопроект про нацбезпеку: подробиці