Оксана Пасенко Схеми: корупція в деталях

Припинення ліцензії SkyUp: "позивачка" відмовилася від позову до авіакомпанії

  Читайте по-русски
  Вказана причина, з якої жінка написала заяву про відмову, – вона ніколи не була клієнткою авіаперевізника

  Мешканка Баришівки Оксана Пасенко вирішила відмовитися від нібито позову до суду, на підставі якого у авіаперевізника SkyUp призупинили ліцензію. Про це йдеться у програмі розслідувань "Схеми".

  Причиною відмови Пасенко вказала той факт, що вона ніколи не була клієнткою авіакомпанії. Повідомляється, що Державна авіаційна служба ще 25 червня поштою отримала копію відмови від позову.

  "Ми не знаємо, чи зареєстрована вона (копія відмови – ред.) у суді. Авіакомпанія копії поки не отримувала", – прокоментував директор із юридичних питань SkyUp Airlines Дмитро Толкачов.

  Цікаво, що сама Пасенко у коментарі журналістам і раніше визнавала, що ніколи не була клієнткою компанії та не зверталася до суду.

  Крім того, юрист із авіаційного права Андрій Гук, проаналізувавши ухвалу Баришівського районного суду, який призупинив ліцензію "першого українського лоукосту", вважає, що слуги Феміди не мали права взагалі розглядати цю справу.

  "Як би ви позов не обізвали, він є авіаційною пасажирською справою, яка повинна слухатися виключно в одному суді – де зареєстрована авіакомпанія. І в такому випадку позивач не має права вибору суду. Компанія SkyUp точно не зареєстрована в Баришівському районі, тому цей суд в принципі не міг розглядати пасажирську справу", – заявив він.

  Попередній матеріал
  Сучасна російська станція перешкод на Донбасі – фіксація ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Обстріл медиків на Донбасі: ситуація буде розглянута у рамках засідання ТКГ – Данилюк
  Loading...