Sky Up
Sky Up https://www.avianews.com

Омелян про SkyUp: "Фактично Баришівський суд нівелював наші потуги щодо покращення інвестиційної привабливості України"

Читайте по-русски
Уряд готовий захищати SkyUp у правоохоронних та судових органах

Міністерство інфраструктури та Міністерство юстиції України хочуть звернутися до правоохоронних органів та Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо рішення Баришівського суду Київської області, який скасував ліцензію на здійснення перельотів компанії SkyUp. Крім того, рішення про анулювання її ліцензії оскаржили в апеляції. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. 

За словами Омеляна, відповідне рішення про звернення до суддівських та правоохоронних органів в уряді ухвалять після отримання відповідних роз'яснень цього рішення. Відповідне роз'яснення попросила надати Державіаслужба.

За його словами, авіакомпанія SkyUp продовжує нормально функціонувати та здійснювати перевезення пасажирів. 

"Хотів би запевнити, що комапанія SkyUp працює стабільно, всі рейси виконуються – і пасажирам взагалі нема за що хвилюватися", – сказав Омелян. 

При цьому додав: "Це дуже небезпечний прецедент для будь-якого інвестора чи для будь-якого легального бізнесу, який чесно веде свою роботу в державі. Фактично цим рішенням суд нівелював всі наші потуги щодо покращення інвестиційної привабливості України. Показав, що на підставі будь-якого позову фізичної особи в судді, який взагалі не має права розглядати такі питання, може бути зупинена діяльність будь-якої компанії".

Омелян наголосив, що уряд буде захищати SkyUp і у правоохоронних, і в судових органах.

Як повідомляв 5.UA, 12 червня 2019 року стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом. SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, згодом в уряді доручили забезпечити діяльність української авіакомпанії.

Додамо, що 11 червня той самий Баришівського суду виніс рішення про відсторонення голови НБУ Катерини Рожкової. Як відомо, у 2016 році Катерина Рожкова долучилася до процесу націоналізації "ПриватБанку".

Попередній матеріал
Згадали кожного поіменно: у Дніпрі вшанували пам'ять 49 армійців ЗСУ, загиблих у збитому Іл-76
Наступний матеріал
Виступ голови партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка на Форумі Via Carpatia" – відео
Loading...