Міст у Соледарі
Міст у Соледарі 5 канал

Прямий шлях до Бахмута і Слов’янська: на Донеччині відкрили "стратегічний міст"

Це вже третій міст Донеччини, капітально відремонтований цьогоріч після Бахмутського та Селидівського

У Соледарі, що на Донеччині, 10 жовтня відкрили капітально відремонтований міст через річку Бахмутка. Таким чином, було відновлено прямий рух до Лиману, Бахмута та Слов’янська, передає "5 канал". 

Як стало відомо, на міст витратили сім мільйонів гривень, а профінансували роботи з обласного та спеціального фонду держбюджету.

"За тендером було два варіанти: будувати новий або проводити капітальний ремонт мосту. Ми обрали капітальний ремонт, тому що це коштує 7 млн гривень, а збудувати новий – близько 30 мільйонів. Ми для держави заощадили великі гроші. Даємо гарантію десь від 25 до 50 років", – каже заступник директора з виробництва ТОВ "Міст-1" Микола Степанов.

Це вже третій міст Донеччини, капітально відремонтований цьогоріч після Бахмутського та Селидівського. Крім цього, на Донеччині ведуться роботи іще на 12 мостах та шляхопроводах. Їх планують завершити до кінця поточного року.

"На Донеччині близько 500 мостів. Максимум, який реконструювали до війни – 2-3 мости на рік. Торік ми здали три мости і один шляхопровід у Костянтинівці. Цього року це третій міст, який ми відкриваємо і ще 9 мостів буде до кінця року. Дуже важливо, що тут застосовуємо технології водовідведення і очищення стічних вод", – коментує голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Як Президент на Донеччині надсучасні опорні школи відкрив – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сироїд розповіла про лобі у Верховній Раді, яке виступає проти медичної реформи
Наступний матеріал
"Маленька бізнесвумен": як 6-річна українка заробляє на мрію та Санту
Loading...