twitter.com/stsegolko

"Мости об'єднують людей": Президент відкрив міст через Сіверський Донець

Президент України Петро Порошенко відкрив відремонтований стратегічний міст через річку Сіверський Донець в Ізюмі Харківської області

Аварійний 200-метровий міст через Сіверський Донець капітально відремонтували – він поєднує зону АТО з Харківщиною.

"Завжди кажуть, що окопи роз'єднують людей, а мости – з'єднують. Коли питаєш в українців, що саме після миру, зарплати має робити держава, завжди була відповідь – будувати дороги", – зазначив Президент, звертаючись до присутніх на церемонії жителів міста Ізюм.

За його словами, значна частина доріг не будувалися, а з початком агресії, коли цим автошляхом стали доставляти стратегічні вантажі, "дорога, яка стала "дорогою життя", була повністю зруйнована".

Президент наголосив, що будівництво автодороги та мостового переходу через річку Сіверський Донець стало можливим завдяки реалізації експерименту, коли на будівництво спрямовувалися кошти від перевиконання митних надходжень та завдяки програмі децентралізації.

Після реконструкції зросло навантаження, яке може витримати міст до 30 тонн проти 11. Глава держави зазначив, що фінансування робіт здійснювалося з різних джерел: 13 млн грн за рахунок держбюджету, 7 млн грн – за рахунок митного експерименту і трохи більше 2 млн грн – з місцевого бюджету.

Кошторисна вартість капітального ремонту мосту в місті Ізюм на автомобільній дорозі М-03 "Київ-Харків-Довжанський" через річку Сіверський Донець становить 22,8 млн грн. Останній капітальний ремонт було виконано у 2000 році. Міст було збудовано у 1951 році.

Попередній матеріал
Відкриття радіотелевізійної станції - відео
Наступний матеріал
Президент відкрив нову телерадіостанцію в Бахмутівці
Loading...

Відкриття радіотелевізійної станції - відео

Порошенко: Рік від року День Незалежності стає важливішим святом, ніж Різдво та Новий рік

Президент відкрив новий корпус дитячої обласної лікарні у Кропивницькому

Виступ Президента у Кропивницькому - відео

До кінця року на Донеччині відкриють 12 мостів та шляхопроводів

На Південному мосту Києва згорів автомобіль: рух на лівий берег перекрили – фото