Міст на Луганщині
Міст на Луганщині 5 канал

Зруйнований 3 роки тому: на Луганщині відновлюють 50-метровий міст

У Троїцькому на Луганщині тривають роботи з реконструкції мосту через річку Лугань. Відновлюють переправу коштом державного та обласного бюджетів

Міст у Троїцькому зруйнували бойовики, коли три роки тому відступали до окупованого Калинового. Початку робіт радіють цивільні, адже увесь цей час, щоб потрапити до сусідньої Попасної, їм доводилося користуватися понтоном.

Місцеві з жахом згадують переправу. Легкові автомобілі часто з'їжджали у воду. А вантажівкам, щоб потрапити до Троїцького, доводилося долати 50 кілометрів об'їзним шляхом.

"Понтон був дуже небезпечний, тому що в'їзд був, але з нього і цивільні, і військові падали, і навіть представники місії ОБСЄ", – розповідає голова Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун.

На ремонт мосту виділили 9,5 мільйонів гривень. 90% кошторису покриють із держбюджету, решту – з обласного.

"Міст, сама основа того мосту, яку було підірвано, розібрали. Забиті палі, підготовлені до заливання бетону і до подальшого відновлення", – розповів голова Попаснянської ВЦА.

Реконструюють міст військові будівельники. Щоб не переривати сполучення з Троїцьким, проклали тимчасову ґрунтову дорогу. Коли здадуть 50-метровий міст до експлуатації та від чого залежить термін виконання робіт – дізнайтеся у сюжеті:

 

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: В Україні завершили будівництво одного з найдовших залізничних тунелів – Бескидського

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Силовий варіант на Донбасі не вигідний ні Україні, ні Росії – Сунгуровський
Наступний матеріал
"Ми цей аргумент вибили із Кремля": Що дасть Україні закон про особливий порядок самоврядування в ОРДЛО – Гопко
Loading...