Загиблий солдат Андрій Волос
Загиблий солдат Андрій Волос lutskrada.gov.ua

Президент присвоїв "Золоту Зірку" Героя України загиблому солдату Андрію Волосу

Читайте по-русски
Нагороду отримали вдова та мати захисника України

У межах святкування Дня Незалежності відбулося нагородження військовослужбовців Збройних Сил України, нацгвардійців та прикордонників, які захищати державу на Донбасі. Усього державні нагороди отримали 58 захисників, серед яких 16 — посмертно. Про таке йдеться у повідомленні на сайті президента.

Нагороду та зірку Героя України отримали дружина та мати загиблого українського армійця Андрія Волоса. У 2018 році, військовослужбовець закрив своїм тілом пораненого командира, в нього поцілив ворожий снайпер. Армієць помер у кареті швидкої. Дружина Юлія розповіла, цей знак буде пам'яттю про батька для їхнього сина.

Дружина героя Юлія каже: "Перш за все це згадка для сина. Про його батька".

Як відзначали День Незалежності, дивіться у включенні:

 

Як повідомляв 5.UA, у суботу, 24 серпня, відзначається День Незалежності України. 24-го серпня 1991-го року Верховна Рада тодішньої УРСР ухвалила історичний документ – Акт проголошення незалежності. Тож саме цей день є датою відліку утворення сучасної незалежної української держави. Майже за рік до цього, 16-го липня 1990 року відбулося ухвалення Декларації про державний суверенітет України. За це рішення тоді проголосували 355 депутатів. І саме той документ став базою для подальшого створення акту проголошення незалежності. Урочистості з нагоди свята відбудуться в усіх українських містах.

Додамо, що в середмісті Києва вже відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності і Хода Гідності. Також відбувся Марш захисників України

Попередній матеріал
Без військового параду та військової техніки: як відбувалися урочистості до Дня Незалежності – включення з Майдану
Наступний матеріал
Урочистий прийом з нагоди 28 річниці Незалежності України за участі Петра Порошенка – відео
Loading...