Управління безпеки дорожнього руху

Представник "Укравтодору" пояснила, чому після кожної зими шляхи у жахливому стані

Капітальний ремонт та гарантійний термін після нього – це абсолютно інші вимоги, ніж у випадку поточного відновлення шляху

Директор підприємства зі сфери управління "Укравтодору" – "Укрдорінвест" – Олена Криворучко у програмі "Час: Online" на 5.ua роз'яснила, чому кожного разу після зими вітчизняні шляхи перебувають у жахливому стані.

Керівник держпідприємства наголосила, що йдеться не тільки про технології, а й про добросовісність виконання робіт та про тип цих робіт. "Якщо ми говоримо про поточний ремонт, то це одні вимоги та нормативи. Якщо ми говоримо про капітальний ремонт та про гарантійний термін після капітального ремонту – це абсолютно інші вимоги".

Вона уточнила, що у випадку питання кліматичних умов, то контракти між суб'єктами в Україні, на жаль, не відповідають суворому технічному контролю міжнародних договорів.

Крім того, Криворучко зазначила, що активізація ремонтних робіт взимку відбувається через проблему несвоєчасного фінансування: "На жаль, у нас складається ситуація таким чином, що доступними кошти в рамках виділених стають до кінця року. Тому всі намагаються максимально вибрати кошти і закривають очі на контроль якості та нормативи при виконанні цих робіт".

"Ми намагаємося зламати цю систему і зробити все можливе, щоб кошти і службам автомобільних доріг, і в рамках укладених угод зі службою та підрядною організацією надходили до підрядної організації завчасно в рамках авансового платежу... Тому все залежить від циклічності та періодичності надходження фінансових ресурсів", – підсумувала вона.

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Які дороги будуть реконструйовані у 2017 році – розповіла директор ДП "Укрдорінвест"

Читайте також: "Справа тільки за фінансуванням": Керівник "Укрдорінвесту" розказала, коли чекати появи платних доріг

Попередній матеріал
Захоплення літака в Лівії: викрадачі відпустили першу групу заручників
Наступний матеріал
Українська економіка цього року зросла на 1,5% – Гройсман
Теги:
Loading...

Які дороги будуть реконструйовані у 2017 році – інтерв'ю директора ДП "Укрдорінвест"

На ремонт об'їзної дороги Житомира претендують 15 іноземних компаній

Порошенко перевірив, як реконструюють дороги на Прикарпатті

"Час: ONLINE": Хто і коли відремонтує дороги в Україні