Укрінформ

"Час: ONLINE": Хто і коли відремонтує дороги в Україні

Директор ДП "Укрдорінвест" розповіла, які дороги в Україні будуть реконструйовані найпершими

У середу, 21 грудня, о 14:15 на сайті "5 каналу" відбулася відеоконференція з директором ДП "Укрдорінвест" Оленою Криворучко.

Під час розмови гостя розповіла, які дороги в Україні будуть реконструйовані найпершими, про будівництво нових шляхів у 2017 році, реформу "Укравтодору" та хто контролюватиме і як каратимуть за неякісне виконання робіт у відомстві.

Довідка: Криворучко Олена Петрівна

5.ua
Народилася в місті Одеса 09.09.1988. У 2011 році закінчила Одеський національний університет ім. І.Мечникова та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини", у січні 2016 року отримала стипендію ЄБРР та вступила до Університету Риму Тор Вергата (Італія) для навчання за програмою магістра з управління державними закупівлями (у лютому 2017 року передбачено захист дипломної роботи та отримання диплома магістра європейського зразка). Відразу після повернення з навчання (очної частини курсу) наприкінці липня 2016 року була призначення на посаду директора ДП "Укрдорінвест", що займається імплементацією проектів дорожньої інфраструктури, які фінансуються за рахунок кредитних ресурсів міжнародних фінансових організацій (Світового банку, ЄБРР, ЄІБ).

Попередній матеріал
У Таїланді туристичний автобус перекинувся та впав у кущі, є постраждалі
Наступний матеріал
Військова прокуратура України повідомила про підозру капітану танзанійського судна "Sky Moon" через заходи в окупований Крим
Loading...

В Мінінфраструктури відреагували на заяви ЗМІ про корупційний скандал навколо нового очільника "Укравтодору"

Екс-міністр транспорту Польщі призначений в.о. глави "Укравтодору"

Цьогоріч в Україні має бути відбудовано 1700 км автошляхів – "Укравтодор"

"Укравтодор" запровадить ортофотознімки для боротьби з крадіжками під час ремонту