Міст в Станиці Луганській з триколорами
Міст в Станиці Луганській з триколорами Facebook/Юлія Мендель

"Прапори показують, що ваш міст закінчується в "ЛНР", а отже в РФ": німецький журналіст натякнув Мендель на Придністров'я

Читайте по-русски
Пост Мендель уже викликав активні обговорення серед користувачів мережі

Сьогодні, 4 листопада, прес-секретар Зеленського Юлія Мендель запостила в себе у Twitter фото розбудови мосту в Станиці Луганській з триколорами. Це викликало бурхливу реакцію користувачів соцмережі. Прокоментував триколори на фото, зокрема, і німецький журналіст, відповідальний редактор відділу політики видання BILD Julian Röpcke, інформує 5.UA.

"Я дуже сподіваюся, що ви не будуєте інфраструктуру для того, щоб ще одне Придністров'я / Південна Осетія / Абхазія могло існувати. Як показують прапори, поки що ваш міст закінчується в "ЛНР", а отже, на підконтрольній Росії території", – написав журналіст.

І додав: "Я *дійсно* сподіваюся, що у вас є більш масштабний план за цим всім, що ми тільки що побачили…". 

Нагадаємо, на мосту в Станиці Луганській зняли українські прапори, щоб не провокувати окупантів. Про це 6 вересня 2019 року, на своїй сторінці в Facebook, написав колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

"Прислали фото КПВВ в Станиці-Луганській. Ну, там, де президент "почав будувати міст", а бойовики його (точніше – будівельників) послали подалі. З боку, контрольованого центральною владою, наказали прибрати державні прапори, щоб "не дратувати представників ОРДЛО", – йдеться у повідомленні. У той же час Тука уточнив, що на протилежному березі – "свято "молодої республіки".

15 вересня 2019 року в ОП назвали терміни завершення робіт з будівництва мосту у Станиці. 4 жовтня 2019 року в Станиці Луганській відкрили тимчасовий обхідний міст. За графіком, основний міст хочуть встановити на початку листопада. Відкрити міст планують до 27 листопада.

Додамо, що ремонтні роботи відтепер можна відстежувати онлайн

Попередній матеріал
Мендель запостила фото розбудови мосту в Станиці Луганській з триколорами
Наступний матеріал
"Віддала життя за Україну": США закликали до правосуддя в справі Гандзюк – відео
Loading...