Вільям Тейлор
Вільям Тейлор 5 канал

"Віддала життя за Україну": США закликали до правосуддя в справі Гандзюк – відео

Читайте по-русски
Вона була справжньою жінкою великої відваги, наголосив Вільям Тейлор

Світ не стоїть осторонь. Франція та Німеччина очікують на справедливе покарання для замовників вбивства Катерини Гандзюк. Таку заяву сьогодні оприлюднили посольства цих країн. Правосуддя вимагають і Сполучені Штати. Тимчасово повірений у справах США Вільям Тейлор записав відповідне відеозвернення, інформує "5 канал".

Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор сказав: "Ми з сумом згадуємо роковини смерті Катерини Гандзюк, яка померла рік тому в цей день. Вона була справжньою жінкою великої відваги. Вона присвятила своє життя Україні, пожертвувала собою заради України. Ми вимагаємо справедливості для Катерини і її родини. Ми пам'ятаємо її і ми будемо продовжувати робити зусилля, щоб Україна стала такою країною, за яку вона віддала життя". 

Як повідомляв 5.UA, в Україні пройшла Всеукраїнська акція "Рік без Каті". Вона розпочалася о 19-й годині під стінами Офісу президента.

Попередній матеріал
"Прапори показують, що ваш міст закінчується в "ЛНР", а отже в РФ": німецький журналіст натякнув Мендель на Придністров'я
Наступний матеріал
"Північний потік-2" не допоможе: чому транзит газу буде й надалі проходити через Україну – Тука
Loading...