Фото ремонту мосту в Станиці Луганській
Фото ремонту мосту в Станиці Луганській Twitter / Iuliia Mendel

Мендель запостила фото розбудови мосту в Станиці Луганській з триколорами

Читайте по-русски
На пост із фото почали активно реагувати користувачі соцмереж

Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель запостила в себе у Twitter фото розбудови мосту в Станиці Луганській з триколорами. 

Міст в Станиці Луганській з триколорами
Міст в Станиці Луганській з триколорамиFacebook/Юлія Мендель

Додамо, що на пост із фото почали активно реагувати користувачі соцмерж. Відреагував і "5 канал", запитавши, що ж за прапори можна роздивитися, збільшивши фото.

Чергову "перемогу" зе-команди вже коментують військові: "На мосту, який сьогодні будують у Станиці Луганській за кошти платників податків, уже висять сепарські триколори. Дякуємо, бл#ть, що "прикрили"... Воюємо далі, воюємо за СВОЇХ."

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=997382017273272&id=100010044497446"]

Нагадаємо, на мосту в Станиці Луганській зняли українські прапори, щоб не провокувати окупантів. Про це 6 вересня 2019, на своїй сторінці в Facebook, написав колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

"Прислали фото КПВВ в Станиці-Луганській. Ну, там, де президент "почав будувати міст", а бойовики його (точніше – будівельників) послали подалі. З боку, контрольованого центральною владою, наказали прибрати державні прапори, щоб "не дратувати представників ОРДЛО", – йдеться у повідомленні. У той же час, Тука уточнив, що на протилежному березі – "свято "молодої республіки".

Додамо, що ремонтні роботи відтепер можна відстежувати онлайн

Попередній матеріал
Просто під час уроків: на Донбасі через обстріли бойовиків дітей довелося евакуювати зі школи до бомбосховища
Наступний матеріал
"Прапори показують, що ваш міст закінчується в "ЛНР", а отже в РФ": німецький журналіст натякнув Мендель на Придністров'я
Loading...