ДПСУ

"Повітряне хрещення": українські військові вперше здійснили безпарашутне десантування з гелікоптера

Так морські прикордонники показали себе на масштабних навчаннях "Sea Breeze-2016"

У середу, 20 липня, в рамках активної морської фази багатонаціональних навчань "Sea Breeze-2016" морські прикордонники вперше відпрацювали безпарашутне десантування з гелікоптеру у відкрите море. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Зазначається, що військові виконували стрибки з 7-метрової висоти на швидкості 30 км за годину. За легендою вишколу, штурмова група мала взяти під контроль стратегічні водні об’єкти.

Як стало відомо, 8 бійців працювали без спеціального обладнання. Із озброєння вони мали лише водолазний ніж, а також навички рукопашного бою.

У прес-службі повідомили, що з поставленим завданням прикордонники впоралися. Командир штурмової групи привітав своїх бійців із повітряним "хрещенням" та відзначив, що участь у таких масштабних навчаннях дозволяє суттєво підвищувати рівень підготовки персоналу і розширювати сферу застосування підрозділу.

Як зазначили у ДПСУ, бійці готувалися до вишколу два місяці, зокрема виконували імітаційні стрибки з 5-ти та 10-метрових вишок у басейн, проходили теоретичні курси та відпрацьовували механізм десантування спочатку на землі.

Нагадаємо, 18 липня в Україні розпочались масштабні українсько-американські навчання "Sea Breeze-2016". Вони проходитимуть в Одеській та Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря.

Як повідомляв 5.ua, 18 липня до Одеського порту в рамках навчань прибув потужний корвет ВМС Румунії.

 

 

Попередній матеріал
Навальний згадав пророцтво Павла Шеремета
Наступний матеріал
Масове отруєння військових: Міноборони розірве контракт на 400 млн грн з постачальником їжі

"Sea Breeze-2016": до Одеського порту прибув потужний корвет ВМС Румунії

В Україні заплановані масштабні спільні з США військові навчання Sea Breeze-2016

Старт активної фази масштабних навчань "Sea Breeze-2016": як це було

В Україні розпочались масштабні українсько-американські навчання "Sea Breeze-2016"