Навальний згадав пророцтво Павла Шеремета

  Журналіст у 2011 році був упевнений, що в Росії буде авторитаризм і диктатура

  Опозиційний російський політик, організатор Фонду боротьби з корупцією розповів про свою зустріч із Павлом Шереметом, який загинув сьогодні, у вересні 2011 року і розмову про можливість становлення диктатури в РФ, передає "Укрінформ".

  За словами Навального, тоді Шеремет наводив як приклад Білорусь, і "сказав, що й у нас все так скоро буде. Я йому гаряче заперечував і приводив 101 аргумент, чому Росія не Білорусь". Серед іншого Навальний стверджував: країна більше, Інтернет ширше, еліта продажніша і більше орієнтована на Захід, Путіну воювати більше нема з ким (не з Україною ж, ха-ха)...

  "На що Паша сумно заперечував: Олексій, ми приблизно те саме говорили про нашу країну кілька років тому. Купа аргументів на тему, чому не можна влаштувати авторитарний режим в Європі в 21 столітті. А він влаштувався. І ви побачите найближчим часом, і як затиснуть ваш інтернет, і як захоплять великі мережеві ЗМІ, і як бізнес втече під лавку, і як знайдеться, з ким воювати, і буде такий ступінь продажності журналістики, що уявити неможливо, і як продажні прозахідні еліти стануть найбільш патріотичними, залишаючи за собою свої будинки в Іспанії".

  "Я слухав і думав: начебто розумний мужик цей Шеремет, а таку нісенітницю несе", – написав Навальний, а потім, "починаючи з 2013 року на кожній зустрічі визнавав, що правий був він зі своїм пророцтвом".

  Як повідомлялося, у середу вранці, 20 липня, в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився журналіст. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію, як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто. Шеремет від'їхав від дому всього кілька десятків метрів.

  Попередній матеріал
  ЦВК змінила голову виборчої комісії в Полтавській області
  Наступний матеріал
  "Повітряне хрещення": українські військові вперше здійснили безпарашутне десантування з гелікоптера

  Кияни приносять квіти на місце загибелі журналіста Павла Шеремета

  Посольство США відреагувало на смерть Павла Шеремета: "Ми шоковані й засмучені"

  Ad Memoriam: Шеремет про сигнал України для Москви та Мінська

  Відео наради Президента з силовиками: Убивство Шеремета – ланка "більш великої гри"