Посольство США відреагувало на смерть Павла Шеремета: "Ми шоковані й засмучені"

  Відомий журналіст загинув уранці 20 липня від вибуху в салоні авто

  "Ми шоковані й засмучені звісткою про смерть відомого журналіста Павла Шеремета, котрого було вбито безпрецедентним вибухом автомобіля сьогодні вранці в Києві", – йдеться в повідомленні.

  У посольстві наголошують: "Павло жив цілеспрямованим і чесним життям у кількох країнах. Ми поважаємо його як безстрашного професіонала і прихильника свободи слова, Революції гідності, котрий прагнув кращого майбутнього для України".

  Крім того, зазначається: "Ми (посольство США – 5.ua) вітаємо заяви поліції і генерального прокурора, що обставини його вбивства будуть повністю розслідувані, і винні будуть притягнуті до відповідальності".

  У посольстві висловили співчуття його колезі та партнеру Олені Притулі, його родині, колегам з "Української правди", та численним друзям й захисникам свободи слова і ЗМІ в Україні.

  Нагадаємо, Президент України повідомив про результати наради з головами силових відомств у справі убивства відомого журналіста Павла Шеремета. Він зазначив, що доручив долучити до розслідування фахівців американського ФБР та Євросоюзу.

  Як повідомлялося, у середу вранці, 20 липня, в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився відомий журналіст. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію, як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці  Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто. Шеремет від'їхав від дому всього кілька десятків метрів.

  Попередній матеріал
  Через 2 роки мовчання: "Голос Донбасу" заговорив в Авдіївці та Маріуполі
  Наступний матеріал
  Санкції проти окупованого Криму підтримали країни-кандидати на членство у ЄС

  Ad Memoriam: Шеремет про сигнал України для Москви та Мінська

  Експерт: вбивство журналіста на руку тим, хто налаштований на дестабілізацію в Україні

  Деканоідзе пояснила, навіщо до розслідування вбивства Шеремета долучать ФБР

  Шкіряк: Вбивство журналіста Павла Шеремета – це робота російських спецслужб