Шкіряк
5 канал

Шкіряк: Вбивство журналіста Павла Шеремета – це робота російських спецслужб

Зі слів Шкіряка, на це вказує одразу кілька фактів, зокрема, й загострення на Сході України та диверсійні дії російсько-терористичних формувань

Таку заяву радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк зробив в ефірі "5 каналу".

"У мене жодних сумнівів немає, що за цим вбивством, за цим терористичним актом, можуть стояти, або ж стоять, російські спецслужби. Оскільки збіг усіх обставин, які передували цьому кривавому вбивству, просто змушує нас робити такі висновки. Перш за все, це достатньо серйозне загострення на Сході, це провокаційний парад російської православної церкви і, безумовно, цей злочин, на моє глибоке переконання, спрямований для того, щоб сіяти паніку", – наголосив Шкіряк.

Крім того, радник міністра внутрішніх справ повідомив, що потужність вибуху була від 400 до 600 грамів у тротиловому еквіваленті.

Як повідомлялося, у середу вранці, 20 липня, в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився відомий журналіст. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію, як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці  Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто. Шеремет від'їхав від дому всього кілька десятків метрів.

Нагадаємо, в ефірі "5 каналу" народний депутат Мустафа Найєм зазначив, що у машині, в якій підірвався Павло Шеремет, могла їхати Олена Притула.

Попередній матеріал
Денисенко: У вбивстві Шеремета треба дивитися не на український слід
Наступний матеріал
Посол ЄС закликав владу покарати винних у вбивстві Шеремета

Денисенко: У вбивстві Шеремета треба дивитися не на український слід

Поліція вилучила авто, в якому загинув Шеремет, для проведення експертизи

Шкіряк назвав три основні версії вбивства Шеремета

Шкіряк: Потужність вибуху була від 400 до 600 грамів у тротиловому еквіваленті