5.ua

Денисенко: У вбивстві Шеремета треба дивитися не на український слід

Журналіст та народний депутат Вадим Денисенко не вбачає у вбивстві Шеремета залякування української журналістики

Про це в ефірі "5 каналу" заявив член комітету ВР з питань правової політики та правосуддя Вадим Денисенко.

"Я не думаю, що це залякування української журналістики. Як на мене, то є дуже багато дивних моментів у цьому вбивстві. Якщо безпосередньо говорити про Павла Шеремета, то він не був якимось дослідником, розслідувачем чи людиною, яка викривала схеми, він був журналіст-політолог. Таких журналістів, які висловлюють свої думки, у нас досить багато. Тому, якщо говорити, що це робиться, щоб залякати, то треба дивитися, хто саме хоче залякати. Це не залякування журналістів, тут треба дивитися значно ширше. Серед українського політикуму, я взагалі не уявляю, кому потрібно було убивати Шеремета чи навіть Олену Притулу. Тому очевидно, що тут треба дивитися не на український слід", – наголосив Денисенко.

Як повідомлялося, у середу вранці, 20 липня, в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився відомий журналіст. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію, як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці  Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто. Шеремет від'їхав від дому всього кілька десятків метрів.

Нагадаємо, в ефірі "5 каналу" народний депутат Мустафа Найєм зазначив, що у машині, в якій підірвався Павло Шеремет, могла їхати Олена Притула.

Попередній матеріал
Поліція вилучила авто, в якому загинув Шеремет, для проведення експертизи
Наступний матеріал
Шкіряк: Вбивство журналіста Павла Шеремета – це робота російських спецслужб

Поліція вилучила авто, в якому загинув Шеремет, для проведення експертизи

Шкіряк назвав три основні версії вбивства Шеремета

Очевидці про загибель Шеремета: після вибуху в авто він ще був живий

Загибель Павла Шеремета: свідки трагедії розповіли деталі інциденту