Міноборони
Міноборони Газета \"День\"

Масове отруєння військових: Міноборони розірве контракт на 400 млн грн з постачальником їжі

  Міноборони ініціювало перевірку продуктів, що постачає компанія “Візит”

  Міністерство оборони має намір розірвати контракт на суму 400 мільйонів гривень з фірмою "Візит", яка забезпечує харчуванням військовослужбовців навчального центру "Десна", через незадовільну якість продуктів. Про це повідомив начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних сил України Дмитро Марченко, пише УНІАН.

  Додамо, що в червні 2016 року близько 200 військовослужбовців навчального центру "Десна" у Чернігівській області отруїлися продуктами харчування, які постачала згадана компанія. Після цього Міноборони ініціювало перевірку продуктів, що постачає ця компанія, і виявилося, що такі продукти, як масло та твердий сир, взагалі не містять тваринних жирів, а складаються з так званих трансжирів рослинного походження. Також надзвичайно неякісними виявилися консерви, які ця фірма виробляє самостійно, а калорійність сухого пайка виявилася удвічі меншою, ніж заявлено в сертифікатах якості.

  Крім того, Марченко повідомив, що Військова служба правопорядку у ЗСУ зараз проводить перевірку цього інциденту і після її завершення звернеться до військової прокуратури, яка має відкрити кримінальне провадження. Також він додав, що посадовим особам Міноборони може бути інкриміновано вчинення злочину за статтею 111 Кримінального кодексу – "державна зрада". За цією статтею можуть бути притягнуті до відповідальності посадовці, причетні до цієї оборудки.

  Марченко наголосив, що Міноборони ініціюватиме судовий позов щодо розриву співпраці з компанією "Візит".

  Також Марченко повідомив, що наказом міністра оборони наразі проводяться перевірки інших постачальників продуктів до Збройних сил на предмет їх відповідності укладеним контрактам. Крім того, він додав, що міністр оборони наказав в усіх військових частинах розмістити інформаційні плакати з контактами “гарячої телефонної лінії”, на яку солдати можуть звертатися в разі неякісного харчування.

  Нагадаємо, на лікуванні в закладах охорони здоров'я Міністерства оборони України перебувають 133 військовослужбовці Збройних сил України, поранені під час проведення АТО на сході країни.

  Попередній матеріал
  "Повітряне хрещення": українські військові вперше здійснили безпарашутне десантування з гелікоптера
  Наступний матеріал
  З лікування у США повернувся прикордонник, який пережив зіткнення з ворожим танком
  Теги:
  Loading...

  На Донбасі російські військові збунтувалися через регулярні побори з боку командування – ГУР

  РФ навмисно підігріває локальні військові конфлікти – політичний експерт

  Лисенко: Ворог атакував на Маріупольському напрямку – військові відкрили вогонь у відповідь

  До Новоазовська прибувають російські найманці та військові ЗС РФ – група ІС