"Укрзалізниця"
"Укрзалізниця" Facebook

Поширення короновірусу: на 19 залізничних вокзалах України є медпункти для тимчасової ізоляції хворих – перелік

  Читайте по-русски
  Також на п'яти вокзалах облаштовані приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань

  "Укрзалізниця" розробила оперативний план заходів для профілактики завезення і поширення коронавірусу 2019 nCoV. Про це повідомляється на сайті "УЗ".

  З персоналом були проведені інструктажі, підготовлені засоби індивідуального захисту і спеціальні приміщення на вокзалах в разі виявлення хворих із симптомами респіраторних захворювань.

  "УЗ" закупила 10 тис. респіраторів, 25 тис. рукавичок, більш як 1 тис. захисних окулярів. Також закуповується антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати. На 19 вокзалах облаштовано медичні пункти, обладнані необхідним обладнанням і протиепідемічними засобами для тимчасової ізоляції хворих", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що такі пункти розміщені на вокзалах станцій Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро, ім. Т. Шевченка.

  Також на п'яти вокзалах – Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква – облаштовані приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань.

  "З наступного тижня по всій Україні почнуться тренінги для працівників "УЗ", на яких буде розроблений алгоритм дій у разі виявлення в поїздах і на вокзалах хворих з симптомами, характерними для 2019 nCoV. Зараз для недопущення поширення вірусу на шляху прямування поїздів здійснюється вимірювання температури в пасажирів", – повідомили в "УЗ".

  Нагадаємо, 28 лютого санітарний гелікоптер для перевезення ймовірних хворих на коронавірус заступив на цілодобове чергування. 

  Попередній матеріал
  США в ОБСЄ: Аби був мир на Донбасі, Росія має проявити таку саму політичну волю, як Україна
  Наступний матеріал
  Столтенберг: "НАТО засуджує атаки російських сил та режиму Асада в Сирії"
  Loading...

  У київській лікарні за участі Кличка провели навчання з протидії коронавірусу – включення

  У жінки, яка прилетіла в Україну з Італії з підвищеною температурою, не виявили коронавірусу

  Коронавірус на круїзному лайнері: одна українка видужала – МЗС

  Протидія поширенню коронавірусу Covid-19: брифінг МОЗ – трансляція

  Аваков розповів про гелікоптер для транспортування ймовірних хворих на коронавірус

  В Україні проведуть навчання на випадок спалаху коронавірусу: сьогодні – у Києві