Перевезення пацієнта до лікарні
Перевезення пацієнта до лікарні 5 канал

У київській лікарні за участі Кличка провели навчання з протидії коронавірусу – включення

Читайте по-русски
У столиці облаштували сім баз для госпіталізації людей

Лікарні Києва готові приймати пацієнтів із підозрою на коронавірус. Про це заявив міський голова Віталій Кличко на навчаннях персоналу у столичній Олександрівській лікарні, повідомляє "5 канал". 

За його словами, облаштували вже сім баз для госпіталізації людей: три для дорослих, три для дітей і одну спеціальну для вагітних. Віталій Кличко запевняє: у цих закладах є все необхідне для медичної допомоги інфікованим.

У навчаннях брали участь медики, поліція та місцева влада. Відбулися тренування в інфекційному відділенні лікарні. За легендою, туди прибув пасажир з одного з аеропортів столиці. У нього була підвищена температура тіла. Оскільки чоловік прибув з країни, де зафіксували випадки захворювання на коронавірус, його розмістили на обстеження у спеціально обладнаному відділенні.

"Ви зараз бачите, як привезли пацієнта з аеропорту "Бориспіль" або "Жуляни", за легендою, з підозрою на коронавірус. Його доставили до інфекційного відділення Олександрівської лікарні. Він був госпіталізований, доставлений на 3-й поверх, де розташовані медбокси, обстежений", – розказала Тетяна Гайнутдінова, завідувачка інфекційного відділення Олександрівської лікарні.

"Зараз у столиці облаштовано 7 баз для госпіталізації людей, у яких можуть виявити коронавірус. Три з них для дорослих, три для дітей, і спецбаза для вагітних", – повідомив Кличко.

Він додав: "У всіх цих закладах є необхідний запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфекційних засобів, необхідних для меддопомоги".

Хворих зможуть приймати Олександрівська лікарня, київські міські лікарні № 4 та 9, міські дитячі клінічні лікарні – 1, 2, дитячі інфекційні лікарні – Київський медцентр репредуктивної та перинатальної медицини.

Нагадаємо, в евакуйованих із Китаю громадян, які зараз перебувають у Нових Санжарах, не зафіксовано підвищення температури. Також у них не виявили коронавірусу.

Попередній матеріал
"Стара стратегія": експерт про спроби Путіна врятувати свій рейтинг за рахунок Сирії
Наступний матеріал
Як змінився законопроєкт про ринок землі після першого читання – депутат із "СН"
Loading...

МЗС підтвердило зараження українки коронавірусом в Італії

Коронавірус на круїзному лайнері: одна українка видужала – МЗС

Коронавірус виявлено вже у 5 українців за кордоном

Коронавірус у світі: в Італії вже 17 померлих та 650 інфікованих – заражених рахуватимуть по-новому

Коронавірус уже проник у Білорусь, Литву та Нідерданди – що відомо

У Чернівцях отримали результати аналізів пацієнтів, у яких підозрювали коронавірус