president.gov.ua

Порошенко вручив нагороди борцям за права людей з інвалідністю

Паралімпієць Тарас Дутко подарував Главі держави пам’ятну медаль XV Літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро
Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та за значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, повідомляє прес-служба Президента.
 
На зустрічі з представниками громадського руху людей з інвалідністю, Глава держави вручив Орден князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня президенту Національного комітету спорту інвалідів України Валерію Сушкевичу.
 
Президент також вручив нагрудний знак та посвідчення до Почесного звання "Заслужений працівник соціальної сфери України" редакторові газети "Наше життя" Українського товариства глухих Наталії Каменській та першому заступникові директора Фонду соціального захисту інвалідів Любові Ріяко. Почесним званням "Заслужений працівник промисловості України" нагороджено директора Білоцерківського навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Анатолія Савчука, "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України" – тренера штатної збірної команди України з баскетболу серед спортсменів з вадами слуху Станіслава Каковкіна.
 
Багаторазовий чемпіон і призер Паралімпійських ігор з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, прапороносець паралімпійської команди на XV Літніх Паралімпійських іграх у місті Ріо-де-Жанейро  Тарас Дутко подякував Президенту за увагу спортсменів та проблем розвитку паралімпійського спорту в Україні.
Тарас Дутко подарував Порошенку пам'ятну медаль XV Літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Президент подякував за подарунок та додав, що ця медаль відтепер буде стояти в його кабінеті як постійне нагадування про важливість проблем паралімпійців.
president.gov.ua
Як повідомляв 5.ua, Президент наголосив, що "змінюючи ставлення до людей з інвалідністю, ми змінюємо себе і змінюємо державу"
Попередній матеріал
В ЄС досягли згоди щодо безвізу для Грузії
Наступний матеріал
Патриляк: Історичні міфи, які суперечать історичній правді, можуть ще жити і 50, і 100 років - відео

Перегони для сильних духом і тілом: Як ветерани АТО з інвалідністю змагалися у кросфіті

Проект "Доступно UA": як люди з інвалідністю долають перешкоди

Мандри Дніпром на інвалідному візку: чи багато містян зголосились випробувати долю

Порошенко: Необхідно сформувати у свідомості суспільства толерантне ставлення до людей з інвалідністю

Біотехнологи врятували від інвалідності бійця АТО із потрощеною рукою й ногою

Історія добровольця ОУН: хто і чому не дає бійцю з Сімферополя статус інваліда війни