president.gov.ua

Порошенко: Необхідно сформувати у свідомості суспільства толерантне ставлення до людей з інвалідністю

  Сьогодні в Україні і світі День людей з обмеженими фізичними можливостями

  В Україні є міцний правовий і ментальний фундамент для розбудови держави, в якій гарантовано гідне життя для всіх і кожного, зокрема для людей з інвалідністю. На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

  "Із часу набуття Україною незалежності і влада, і громадянське суспільство працюють над розбудовою держави справедливості та гідного життя для всіх і кожного, зокрема для людей з інвалідністю. І сьогодні для цього є міцний правовий та ментальний фундамент", - зазначив Глава держави.

  Президент зауважив на необхідності сформувати у свідомості толерантне ставлення до наших громадян, які мають особливість, пов'язану з інвалідністю.

  "Ви – рівноправні члени соціуму. Але я свідомий того, що поки що українське суспільство та влада перебувають на шляху визнання цінності кожного з вас, вашої сміливості, мужності, патріотизму та здібностей в усіх сферах життя. Ви щодня підтверджуєте Україні та всьому світу, що інвалідність не є перешкодою ані на шляху до самовідданого захисту Батьківщини, ані у значних спортивних, наукових та інших досягненнях", - звернувся Глава держави до громадян з інвалідністю.

  Окремо Президент віддав глибоку шану тим чоловікам і жінкам, які отримали інвалідність під час захисту України на Сході. "Держава усвідомлює свій обов'язок забезпечити вам можливість повною мірою користуватися тими правами й свободами, за які ви боролися та які самовіддано захищали. Запевняю, що кожен із вас може розраховувати на підтримку держави", - наголосив глава держави.

  Нагадаємо, Порошенко підписав закон, що дозволить уникнути дискримінації у позначенні осіб з інвалідністю.

  Попередній матеріал
  Дипломатичний скандал: Китай обурений розмовою Трампа з президентом Тайваню
  Наступний матеріал
  У США бобер намагався вибрати в магазині новорічну ялинку

  Біотехнологи врятували від інвалідності бійця АТО із потрощеною рукою й ногою

  На Вінничині поліція викрила групу зловмисників, які змушували жебракувати інваліда

  На Кіровоградщині викрито медика, що вимагав хабар від інваліда – СБУ

  Геращенко: Близько 4 тисяч учасників АТО отримали статус інваліда війни

  В Україні посилять соцзахист осіб, які доглядають за інвалідами

  5 канал - трансляція наживо