Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Порошенко про телемедицину: "Мрію, аби можна було приїхати в село і зв'язатися з найкращими професорами України"

На розвиток медицини у селищах та маленьких містечках бюджетом передбачено 5 млрд грн

Мешканці українських сіл повинні отримати доступ до кваліфікованої медичної допомоги. На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко під час церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, МОЗ, Світовим банком та Міністерством закордонних справ Канади.

Говорили й про запровадження дистанційних консультацій – йдеться про телемедицину. Президент зауважив, що під час переговорів із канцлером Німеччини Ангелою Меркель йшлося і про залучення німецьких технологій.

Втім, для запровадження дистанційного лікарського прийому потрібно навчити відповідних фахівців та підібрати програмне забезпечення. Загалом на розвиток медицини у селищах та маленьких містечках в бюджеті передбачено 5 мільярдів гривень.

"Мрію, щоб найближчим часом якомога скоріше після імплементації цілей, які задекларовані в нашому меморандумі, ми могли приїхати в село, зайти в амбулаторію, вийти на зв'язок з найкращими професорами України і продемонструвати ефективність функціонування системи телемедицини", – заявив Порошенко.

Дивіться також фотогалерею за темою

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Дошка Ганьби": у Мін'юсті пояснили як працює єдиний реєстр боржників аліментів
Наступний матеріал
Військові медики розповіли, як завойовують повагу цивільних на Донбасі
Loading...