president.gov.ua

Порошенко побував у японському музеї сучасних наукових досягнень та інновацій "Мірайкан"

"Мірайкан" розташований на штучному острові Одайба в Токійській затоці

Петро Порошенко відвідав Національний музей сучасних наукових досягнень та інновацій Японії "Мірайкан", де Президенту України показали останні досягнення японської науки і техніки, повідомляє прес-служба Президента.

Серед найцікавішого - демонстрація можливостей людиноподібного робота ASIMO, космічний модуль та кліматичний моніторинг Землі в режимі реального часу за даними метеосупутників, інші розробки та інновації.

Національний музей сучасних наукових досягнень та інновацій Японії "Мірайкан" розташований на штучному острові Одайба, який знаходиться в Токійській затоці. Його відкрили у липні 2001 року. В перекладі з японської назва означає "Палац майбутнього". У музеї представлені передові технології та останні досягнення в різних сферах науки, робототехніці, віртуальній реальності, медицині, космічній промисловості тощо.

Відомо, що у залах музею щодня проводяться семінари, лекції або практичні заняття за участі всесвітньо відомих вчених та винахідників, у тому числі Нобелівських лауреатів. На моніторах, розташованих біля кожного експонату, виводиться інформація з бібліотеки музею, в якій в електронному вигляді зберігається величезний обсяг матеріалів.

У музеї знаходиться велика кількість експозицій на космічну тематику, зокрема, щодо будови всесвіту, процесів, що відбуваються у космосі. У режимі онлайн можна побачити Землю з висоти штучного супутника. На другому поверсі музею розташовані лабораторії, де відвідувачі можуть взяти участь у практичних дослідницьких заняттях або відчути себе очевидцем природних катаклізмів, наприклад, землетрусу та цунамі.

Як повідомляв 5.ua, Японія дасть майже $2 млрд для запровадження реформ в Україні.

Попередній матеріал
На Сумщині керівник колонії забезпечував засуджених наркотиками
Наступний матеріал
У МЗС оприлюднили ключові підсумки референдуму в Нідерландах
Теги:
Loading...

Порошенко з дружиною зустрілися з імператором та імператрицею Японії

Японія має намір порушити питання щодо врегулювання ситуації на Донбасі на саміті "Великої сімки"

Японія виділила $13,6 млн на відновлення Донбасу - Порошенко

Порошенко закликав парламент Японії приєднатись до тиску на РФ задля звільнення українських політв'язнів

В Токіо Порошенко закликав бізнес інвестувати в Україну, "яка може стати для японських інвестицій новим вікном у Європу"

Порошенко: 2017 рік стане роком Японії в Україні