Офіційний сайт Президента України

Японія дасть майже $2 млрд для запровадження реформ в Україні

Сіндзо Абе повідомив, що планує порушити питання щодо врегулювання ситуації на сході України на саміті "Великої сімки"

1 млрд 850 млн доларів надасть Японія для запровадження в Україні реформ. Про це заявив чільник уряду країни Сіндзо Абе після зустрічі з Петром Порошенком у Токіо. Водночас трохи більше 13,5 мільйонів доларів Японія виділяє на відбудову інфраструктури Донбасу.

"Хочу подякувати уряду Японії та пану прем’єр-міністру за надання Україні фінансової, технічної та гуманітарної допомоги. Зокрема, ми вдячні за сьогоднішнє рішення японської сторони виділити новий транш гуманітарної допомоги для відновлення східних регіонів України в розмірі 13,6 млн доларів США. І Україна є країною, яка отримує найбільший обсяг японської допомоги", - заявив Порошенко.

Сіндзо Абе, у свою чергу, зазначив: "Оскільки Україна нині реалізує реформи, я хочу підтвердити нашу обіцяну підтримку й надати Україні допомогу розміром 1 млрд 850 млн доларів на проведення необхідних реформ".

Говорили на зустрічі і про візовий режим між Україною та Японією. Домовилися поступово його спрощувати. Не оминули увагою ситуацію на Донбасі. Сіндзо Абе повідомив, що планує порушити питання щодо врегулювання ситуації на Сході України на саміті Великої сімки. Чільник японського уряду запевнив, що його країна не визнає окупацію Криму.

Петро Порошенко зі свого боку подякував за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Йшлося під час зустрічі і про двосторонню співпрацю, зокрема, у торгівельно-економічній, енергетичній царинах, а також у галузях інфраструктури та екології.

Попередній матеріал
Розвідка: бойовики топлять свої БМП, щоб не їхати на фронт
Наступний матеріал
Йшлося про децентралізацію, а не про автономію - Закарпатська ОДА про скандальне голосування
Loading...

Японія виділила $13,6 млн на відновлення Донбасу - Порошенко

Японія має намір порушити питання щодо врегулювання ситуації на Донбасі на саміті "Великої сімки"

Порошенко закликав парламент Японії приєднатись до тиску на РФ задля звільнення українських політв'язнів

В Токіо Порошенко закликав бізнес інвестувати в Україну, "яка може стати для японських інвестицій новим вікном у Європу"

Порошенко: Японія не залишить Україну в біді, бо знає, як це бути сусідом Росії

В Японії Порошенко обговорить спрощення візового режиму для українців