Полторак
Полторак www.mil.gov.ua

Полторак відсторонив від посади головного психіатра Міноборони

  Чоловіка затримали на хабарі у розмірі 52 тис. грн

  Міністр оборони Степан Полторак відсторонив від посади начальника клініки психіатрії Головного військового клінічного госпіталя полковника Олега Друзя. Про це Полторак повідомив на сторінці у Facebook.

  "Щойно прийняв рішення про відсторонення від посади начальника клініки психіатрії Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" полковника Олега Друзя у зв'язку з незадовільним виконанням службових обов'язків та призначив службове розслідування", – зазначив він.

  Прес-секретар міністра оборони Вікторія Кушнір повідомила, що Друзь наразі відсторонений від посади на час розслідування. Вона додала, що стосовно нього розглядаються справи щодо хабара та незадовільного висловлювання щодо учасників АТО, повідомляє "Укрінформ".

  За даними прокуратури Києва, інформує видання, начальника клініки психіатрії Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" затримали на хабарі у розмірі 52 тисяч грн за висновок про непридатність до військової служби. Кошти керівнику клініки були передані за висновок військово-медичної комісії Міноборони про непридатність до військової служби.

  Крім того, як повідомляли ЗМІ, напередодні під час виступу Друзя на круглому столі Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я було продемонстровано слайди, де зазначалося, що 93% учасників АТО "соромляться або заважають виявленню психічних проблем". Це викликало обурення в учасників АТО та активно обговорювалося в соцмережах.

  Попередній матеріал
  Клімкін детально обговорив з єврокомісаром Ганом мовну статтю закону про освіту
  Наступний матеріал
  Індексація тарифів на перевезення вантажів УЗ може негативно вплинути на економіку – Європейська Бізнес Асоціація
  Loading...

  Найпотужніший у Східній Європі: Полторак відкрив Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині

  Полторак: На гуртожитки на наступний рік передбачається втричі більше коштів

  Міноборони: Танками укомплектовані майже всі танкові підрозділи

  Міноборони до кінця року планує впровадити 41 стандарт НАТО – Праута

  Полторак зустрівся з главою Міноборони Британії: про що говорили

  Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР і основні показники проекту Держбюджету-2018