AstraZeneca
AstraZeneca BBC

Польща планує поставити 1,2 млн доз вакцини AstraZeneca в Україну

  Читайте по-русски
  Такий обсяг вакцини мають поставити впродовж двох місяців, але можливість збільшення обсягів вакцини AstraZeneca чи інших виробників зараз не розглядається

  У травні-червні Польща планує поставити в Україну 1,2 мільйони доз вакцини AstraZeneca. Про це повідомили в уряді Польщі на запит "Укрінформу".

  "Конкретний термін поставок вакцини в Україну значною мірою залежатиме від динаміки поставок AstraZeneca (а також попередньо і вакцини інших виробників) до Польщі. Для здійснення поставок потрібно також узгодити юридичні і технічні аспекти, над якими працюють зацікавлені сторони. Беручи це до уваги, можливим терміном передачі вакцини українській стороні є травень-червень", – повідомили у прес-службі польского уряду.

  У Варшаві зазначили, що польська сторона намагатиметься, аби вакцину поставили в Україну "упродовж наступних двох місяців" з огляду на "вагу цього процесу у двосторонніх відносинах".

  Водночас наразі уряд Польщі не розглядає можливості збільшити обсяги поставок вакцини AstraZeneca чи інших виробників, яку мають перепродати Україні.

  Також у Польщі не виключили можливість майбутньої допомоги Україні у процесі вакцинації.

  "Не виключено, що пізніше, залежно від перебігу постачання вакцини і процесу щеплення в Польщі, розглядатимуться сценарії подальшої допомоги нашим сусідам", – додали в польському уряді.

  Нагадаємо, у лютому стало відомо, що Польща планує перепродати Україні за собівартістю понад мільйон доз вакцини AstraZeneca, оскільки отримає більше доз, ніж замовляла.

  Попередній матеріал
  Більше не "червона" зона: у Києві послаблять карантин і відновлять роботу транспорту – оновлено
  Наступний матеріал
  У Києві відбувся марш націоналістів, приурочений створенню дивізії "Галичина"
  Loading...