Конституційний Суд
Конституційний Суд 5 канал

Половина суддів КСУ внесли зміни до своїх декларацій, поки реєстр був закритим

  Читайте по-русски
  Серед них, голова Конституційного суду Олександр Тупицький

  7 з 15 суддів Конституційного суду в період, коли електронний реєстр був закритий, внесли зміни до своїх декларацій. Відповідну інформацію оприлюднило "Громадське". За їхніми даними, оновили свої статки семеро судочинців.

  Серед них, голова Конституційного суду Олександр Тупицький. До декларації він вніс іще 181 тисячу гривень заробітної плати. Декларацію Олександра Литвинового доповнили на майже 190 тисячами гривень. Понад дві сотні тисяч додаткових доходів задекларували судді Ірина Завгородня, Сергій Головатий, Володимир Мойсика та Віктор Колісник. Олег Первомайський додекларував понад 164 тисячі гривень зарплати.

  Реєстр Нацагенство з питань запобігання корупції закрив ввечері середи, після оприлюднення скандального рішення КСУ. Не працювала електронна база трохи більше доби. Після півночі 30 жовтня реєстр знову відкрили.

  Нагадаємо, 27 жовтня, під час закритого засідання Конституційний суд скасував кримінальну відповідальність за неправдиві відомості в електронних деклараціях чиновників. 11 суддів підтримали це рішення, 4 – не голосували. Подання спрямували нардепи від "Опозиційної платформи – За життя" та групи "За майбутнє".

  Ця ухвала спричинила спротив суспільства і критику низки дипломатів, опозиційних депутатів. В Євросоюзі натякнули про можливість скасування безвізу для українців.

  Попередній матеріал
  Наїзд п'яного майора на курсанток: справу передали до суду
  Наступний матеріал
  Усик у важкому поєдинку здобув перший титул у суперважкій вазі
  Loading...