Лойко
Лойко Facebook

Показ документального фільму Сергія Лойка на "5 каналі" сколихнув Facebook

  Коментар журналістки після перегляду викликав бурхливу дискусію в соцмережі

  Документальний фільм Сергія Лойка "Гібридна історія", в якому відтворена історія чотирьох українців, котрі поїхали в Росію на заробітки, але відчули небезпеку і повернулися в Україну, викликав гаряче обговорення в соціальній мережі. 

  "...Кіно зроблено добре і якісно, історія розказана логічно, картинка гарна...", – пише журналістка Ірина Ромалійська на своїй сторінці у Facebook

  Серед переваг стрічки вона відмічає ексклюзивність матеріалів, оскільки фільм побудований на реальних фактах, які режисеру надала СБУ. "...Очевидно, що СБУ дала йому матеріали справи, доступ до підозрюваних і потерпілих, ексклюзиви Грицака і так далі. І це добре! В ідеалі, так і повинно бути...", – зазначає Ромалійська.

  Водночас автору закидають маніпуляції, і пов'язано це з тим, що Лойко нібито забув розповісти, що отримав матеріали в СБУ. Також журналістка стверджує: "Сергій Лойко багато і часто бреше. У дрібницях (я не знайома з матеріалами справи, тому не знаю, чи бреше він по суті). Наприклад, про те, як він чи не випадково потрапив на брифінг Грицака (терміновий і в вихідний!), потім "зловив" його на сходах, потім "легко" потрапив в СІЗО до підозрюваних і так далі...".

  Разом з тим, більшість глядачів вважає, що Ромалійська просто заздрить Сергію Лойку. "Ірино, даремно Ви так завзято накинулися на пана Лойка. Він – талановитий журналіст, фільм прекрасний, Ви самі це підтверджуєте. Ваші випади, схоже, викликані заздрістю, не витрачайте на це енергії. Ви ж колеги і прекрасно знаєте свої методи. А ми розберемося, не хвилюйтеся", – пише Ніна Стукалюк. 

  "Я просто в шоці від вашого заздрісного спічу... Чим бездарніша блондинка, тим більше отруйного слизу сочиться. Соромно за вас...", – коментує Єлена Колесникова.

  "...Недоговорює, переборщив зі зйомкою самого себе – ну, це таке. Особисте. З іншого боку, це всього лиш авторська версія подій...", – пише Марія Лебедєва.

  Нагадаємо, "5 канал" продовжує сезон якісного документального кіно. Щовечора з 26 до 29 березня о 20:00 на глядачів чекає прем'єрний показ нової 40-хвилинної серії фільму-розслідування військового журналіста Сергія Лойка.

  У фільмі відтворена історія трьох українців – колишніх учасників АТО, які в серпні 2017 року поїхали в Росію на заробітки, але відчули небезпеку і повернулися в Україну. Тоді в СБУ повідомляли, що ФСБ Росії планувала "втемну" використати заробітчан-ветеранів АТО з Дніпра для подальшого обвинувачення їх у підготовці масових терактів на інфраструктурних об'єктах Москви.

  Попередній матеріал
  "Газпром" відмовляється виконувати рішення Стокгольмського арбітражу – заява "Нафтогазу"
  Наступний матеріал
  Німеччина дала дозвіл на будівництво скандального "Північного потоку-2" – реакція України
  Loading...

  "ЗА ЧАЙ.COM": документаліст Юрій Грузінов в ефірі "5 каналу"

  Цього разу Портнов: СБУ відкрила нову справу про держзраду

  Данилко та Притула зіграють в українській делікатній комедії

  Без співробітників СБУ не було б жодного звільнення заручників – Геращенко

  Грицак: СБУ значно посилила свої можливості з протидії гібридній агресії Росії

  ФОТО: 26 річниця СБУ – як проходили урочистості