'Гібридна історія'
'Гібридна історія' 5.ua

Прем'єра на "5 каналі": документальний фільм Сергія Лойка "Гібридна історія"

Сьогодні, 26 березня, о 20:00 "5 канал" презентує чотирисерійний документальний фільм-розслідування "Гібридна історія"

"5 канал" продовжує сезон якісного документального кіно. Щовечора від 26 до 29 березня о 20:00 на глядачів чекає прем'єрний показ нової 40-хвилинної серії фільму-розслідування військового журналіста Сергія Лойка.

У фільмі відтворена історія трьох українців – колишніх учасників АТО, які в серпні 2017 року поїхали в Росію на заробітки, але відчули небезпеку і повернулися в Україну. Тоді в СБУ повідомляли, що ФСБ Росії планувала "втемну" використати заробітчан-ветеранів АТО з Дніпра з метою подальшого обвинувачення їх у підготовці масових терактів на інфраструктурних об'єктах Москви.

На війні, як відомо, ворога не вибирають. На гібридній війні його спочатку треба виявити. За словами автора, "Гібридна історія" – це дослідження методів гібридної війни. Як не стати маріонеткою в руках супротивника? Як відрізнити "свого" від "чужого" та що робити, коли вже майже потрапив на "гачок" ворога? Цей фільм розкриє багато схем та зведе ниточки докупи, а комусь, можливо, врятує життя.

Сергій Лойко, автор фільму: "Шар за шаром ми розкрили цілу низку оперативних заходів на території України, яка мала, я думаю, закінчитися військовим вторгненням і новою військовою кампанією... Я знайшов усіх учасників – непрямих і прямих – всіх цих подій, і це можна вбудувати у парадигму всього правління Путіна за 18 років. А воно почалося з вибухів будинків у Москві, потім були вбивства журналістів, політиків, була школа в Беслані, де загинуло 130 осіб, останні події – анексія Криму, вторгнення в Україну, Сирія".

Дивіться на "5 каналі" впродовж тижня о 20:00 суто документальне кіно та робіть власні висновки з правильних фільмів, адже ваше життя – у ваших руках.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю з Романом Безсмертним
Наступний матеріал
Run, Лара, run: історія про 69-річну львів'янку, що пробігла ультрамарафон у понад 200 км та виграла "срібло"
Loading...