Василь Грицак
Василь Грицак СБУ

Грицак: СБУ значно посилила свої можливості з протидії гібридній агресії Росії

День Служби безпеки України відзначається щороку 25 березня

Служба безпеки України на сьогодні значно посилила свої можливості з протидії викликам гібридної агресії РФ проти України, ставши високопрофесійним монолітним колективом, для якого захист Батьківщини є справою життя. На цьому наголошується у зверненні керівництва СБУ з нагоди 26-ї річниці з дня створення СБУ, опублікованому на сайті спецслужби

"Як і попередні чотири роки ми зустрічаємо наше професійне свято у горнилі боротьби за збереження державного суверенітету, територіальної цілісності та соборності України. За цей час Служба значно посилила свої можливості з протидії підступним викликам гібридної агресії РФ проти нашої країни. Сьогодні СБУ – це високопрофесійний, патріотично налаштований монолітний колектив, для якого захист Батьківщини є справою життя, а служіння українському народові – покликом серця", - йдеться у зверненні.

Голова СБУ Василь Грицак підкреслив, що співробітники української спецслужби, "воюючи на видимих і невидимих фронтах, ефективно захищають національні інтереси держави, законні права та свободи громадян": "Передовою для нас стала вся країна. Ми знешкоджуємо ворога не лише в районі проведення антитерористичної операції, але й у глибокому тилу".

Грицак також наголосив: "Низький уклін двадцяти трьом нашим героям, які віддали життя у битві з агресором, що занапастив рідну землю. Честь і шана всім співробітникам органів Служби безпеки України, ветеранам СБУ за вірність присязі. Ваша мужність, висока порядність та професіоналізм є головними чеснотами ефективного захисту державної безпеки".

ФОТО: 26 річниця СБУ – як проходили урочистості

/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.UA, у суботу, 24 березня, в СБУ за участю Президента Петра Порошенка пройшли урочистості з нагоди 26-ї річниці створення Служби. Глава держави нагородив 22 працівників СБУ орденами Богдана Хмельницького різних ступенів, орденами Данила Галицького і медаллю "Захиснику Вітчизни". Нагадаємо, День Служби безпеки України відзначається щороку 25 березня – в день ухвалення Верховною Радою закону "Про Службу безпеки України" (від 25 березня 1992 року).

Попередній матеріал
20 країн Європи готуються вислати російських дипломатів – ЗМІ
Наступний матеріал
У Франції вшановують загиблих у катастрофі німецького авіалайнера компанії Germanwings
Теги:
Loading...

СБУ заблокувала спробу пропагандистів популяризувати в інтернеті чергову фейкову республіку

СБУ видворила журналістку каналу "Россия-24"

20 країн Європи готуються вислати російських дипломатів – ЗМІ

ФОТО: 26 річниця СБУ – як проходили урочистості

На хабарі упіймали держслужбовця Секретаріату Кабміну – подробиці

У 2017 році СБУ запобігла 17 терористичним актам та 8 диверсіям – Порошенко