СБУ

Порошенко: СБУ викрила керовану з Москви групу, що імітувала протести нацменшин

Група мала праювати на погіршення відносин України із західними країнами-сусідами

Служба безпеки викрила російський слід у так званих протестних виступах етнічних меншин та інших провокаціях, метою яких було погіршення відносин України із західними країнами-сусідами. Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи на урочистостях з нагоди Дня СБУ, повідомляє "Укрінформ".

"Припинено діяльність координованої з території РФ групи осіб, яка імітувала протестні виступи представників різних етнічних меншин, російський слід викрито у провокаціях, мета яких погіршити стосунки України з нашими західними сусідами, ідеться про акти вандалізму, фейкові мітинги, підриви, підпали дипломатичних споруд, культурних центрів, підпали і підриви освітніх закладів", - зазначив він.

Також Порошенко нагадав, що у рамках протидії ворожій пропаганді заборонено в’їзд на територію України більше ста "специфічним" громадянам Російської Федерації. За його словами, ідеться про "духовних нащадків Геббельса", які беруть участь в інформаційній війні проти України, вдаючи із себе журналістів, блогерів, експертів тощо.

Крім того, Президент додав, що судами винесено 36 обвинувальних вироків власникам і адміністраторам спільнот і сторінок Вконтакті, Однокласники і Facebook за вчинення злочинів, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади в Україні.

ФОТО: 26 річниця СБУ – як проходили урочистості

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві викрили прокремлівських хакерів
Наступний матеріал
На хабарі упіймали держслужбовця Секретаріату Кабміну – подробиці

Урочистості з нагоди 26-ї річниці створення СБУ – відео

Порошенко хоче прописати у Конституції європейський та євроатлантичний напрямки розвитку України

На хабарі упіймали держслужбовця Секретаріату Кабміну – подробиці

Опитування на поліграфі й фотозона: у Києві СБУ відкрила інтерактивну виставку

У Криму та ОРДЛО втрачено 5 мільярдів доларів банківських активів – Порошенко

АТО триватиме до відновлення кордонів України – СБУ