Кібератака
Кібератака xcastlabs.com

Поетапна інструкція від кіберполіції: як видалити вірусні додатки Google Chrome

  Цей вірус може викрасти дані, які користувач вводить у форми на вебсайтах, включаючи логiни та паролі на всіх сторінках

  Кіберполіція оприлюднила рекомендації для користувачів Google Chrome щодо видалення вірусних додатків. Про це повідомляється на сайті Національної поліції.

  "Спам-повідомлення з "вірусним" посиланням надсилалися користувачам Facebook від імені їх друзів. Цей тип вірусу розповсюджується з метою майнінгу безпосередньо у браузері враженого комп’ютера, користуючись його ресурсами. Розміщений у веб-магазинi Сhrome плагiн лише за чотири доби набрав 30 тисяч завантажень", – зауважили у кіберполіції.

  Як уточнили у відомстві, великого обсягу завантажень цього плагіну вдалося досягти за рахунок розсилання спам-повідомлень серед користувачів Facebook від імені їх друзів. У повідомленнях зазначалося посилання на спеціально підготовлену сторінку, яка імітує вiдеохостинг та пропонує додати до Google Chrome додаток для отримання можливості перегляду цього відео.

  "У випадку отримання подібного повідомлення необхідно максимально швидко попередити про це користувача, який зі свого акаунту розповсюджує таку інформацію. У себе таке повідомлення потрібно позначити як спам", – наголосили у кіберполіції.

  Підкреслюється, що цей вірус може викрасти дані, які користувач вводить у форми на вебсайтах, включаючи логiни та паролі на всіх сторінках.

  У кіберполіції також оприлюднили ряд рекомендацій щодо видалення такого додатку з Google Chrome.

  • Для цього потрібно у куті екрана натиснути Панель запуску - стрілка вгору ^; правою кнопкою миші натиснути додаток, який потрібно видалити; натиснути Видалити; ще раз натиснути Видалити.
  • Щоб видалити розширення, необхідно відкрити Chrome; натиснути значок із трьома крапками - Інші інструменти - Розширення; натиснути значок "Видалити" біля розширення; підтвердити дію, натиснувши Видалити.
  • Видалити розширення зі значком на панелі інструментів веб-переглядача можна, натиснувши значок правою кнопкою миші та вибравши опцію "Видалити" з Chrome.

  Як повідомляв 5.UA, в описах до роликів на Youtube було виявлено вірус, який викрадає із зараженого пристрою файли та іншу конфіденційну інформацію.

  Попередній матеріал
  Росія має повернути уламки літака Качинського – МЗС Польщі
  Наступний матеріал
  Від початку року імпорт електрокарів в Україну зріс на понад 200% – яка причина
  Loading...

  Кіберполіція викрила українського хакера, що здавав віруси "в оренду"

  Користувачам Youtube загрожує небезпечний вірус, що викрадає конфіденційну інформацію

  IT-фахівці виявили вірус, який здатен красти листування з месенджерів

  Кожного дня на уряд Канади здійснюється більше 1 млрд кібератак

  Apple презентувала бюджетний iPad для школярів і студентів

  Наслідки кібератак: Трамп продовжив дію санкцій проти Росії