Круглий стіл щодо законодавчих ініціатив малого і середнього бізнесу
Круглий стіл щодо законодавчих ініціатив малого і середнього бізнесу eurosolidarity.org

Податковий тиск на малий бізнес пропорційно вищий: депутати мають скасувати закони про касові апарати – Южаніна

Читайте по-русски
Парламентар закликала підприємців попрацювати на місцях із мажоритарними депутатами, донести їм свою точку зору і переконати, що була допущена велика помилка

"Європейська Солідарність" закликала підприємців долучитися до збору підписів на підтримку постанови про скасування законів № 1053 та № 1073, а також до напрацювання нового закону, який врахує інтереси бізнесу. Про це сказала депутат фракції політичної партії "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна під час круглого столу щодо законодавчих ініціатив, що охоплюють діяльність малого і середнього бізнесу.

"Очевидно їх (постанови – ред.) підтримають ті 40% наших колег, які не голосували за ухвалення цих законів. Але нам не вистачить 226 голосів, і нам потрібно декілька десятків голосів від "Слуги народу"", – сказала Ніна Южаніна.

Вона закликала попрацювати на місцях із мажоритарними депутатами, донести їм точку зору підприємців і переконати, що була допущена велика помилка.

"Якщо ми скасуємо ці закони, то виступимо з вами з ініціативою напрацювати норми законодавства, які ми зможемо імплементувати. Ми напрацюємо спільно з вами той закон, який точно можна впровадити. І таким чином вирішимо проблему всіх сторін, але точно не за рахунок мікробізнесу, мікропідприємців. Щоб дати можливість працювати у нашій країні, а не в іншій", – наголосила парламентар.

Окрім цього, вона зазначила, що податковий тиск на малий бізнес пропорційно вищий, ніж на великий, і подібні дії влади в інтересах підвищення конкурентоспроможності торгівельних мереж.

"Ви, насправді, сплачуєте і у вас податкове навантаження більше, ніж, наприклад, у рітейлі. Якби зараз на цей круглий стіл ми запросили інформацію щодо податкового навантаження великих торговельних мережах, які торгують продовольчими і непродовольчими товарами, то воно точно менше, ніж у вас", – додала Южаніна.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Южаніна пояснила, що означають останні зміни до Податкового кодексу.

Також дивіться фотогалерею за темою:

В Одесі 20 озброєних людей намагалися захопити приватне підприємство: що відомо

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Правки Коломойського": значна частина нардепів у податковому комітеті – представники олігарха
Наступний матеріал
Перша зустріч Зеленського і Трампа – стало відомо, про що саме говорили
Loading...

Южаніна пояснила, що означають останні зміни до Податкового кодексу

Власники "євроблях" укотре перекрили Грушевського: цього разу минулося без заторів

За 2018 рік в Україну заїхало понад 500 тисяч автомобілів на єврономерах – Ніна Южаніна