"Євробляхи"
"Євробляхи" 24tv.ua

За 2018 рік в Україну заїхало понад 500 тисяч автомобілів на єврономерах – Ніна Южаніна

  Нацполіція не має доступу до бази митників, щоб перевірити ці авто

  Голова Комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка" Ніна Южаніна прокоментувала постанову Верховного Суду щодо використання автомобіля з іноземною реєстрацією. "Людям потрібно роз'яснювати, що вони порушують законодавство при ввезені таких авто, в режимі "транзиту" чи тимчасового ввезення, і яка відповідальність настає за це порушення" – передає слова чиновниці прес-служба партії.

  У своїй промові депутат звернула увагу на те, що Верховний суд акцентував увагу на порушеннях при ввезені автомобілів на єврономерах. "Тому ця постанова містить гірші положення для громадян України, ніж ви собі уявляєте! Кожен громадянин має знати про відповідальність – це великі суми штрафу. Тому потрібно якнайшвидше ухвалити закони щодо "євроблях" в другому читанні та рухатися далі. Найближчий сесійний тиждень будуть прийматися закони, які мають розв'язати цю проблему ("Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів", реєст.№8487 та "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" реєст.№8488 – ред.)", – сказала Южаніна.

  Слід зазначити, що Нацоліція дотепер не має доступу до бази митників, аби перевірити автомобілі з єврономерами, але за приблизними підрахунками, кількість таких автомобілів перевищує 500 тис.

  Як повідомляв 5.ua, у Верховній Раді зареєстрували два законопроекти щодо автомобілів з іноземною реєстрацією.

  Попередній матеріал
  Вбитого саудівського журналіста "замовили" по Skype – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Голова профспілки розповів про небезпеки трудової міграції до Польщі
  Loading...