Авто на "єврономерах"
Авто на "єврономерах" 5 канал

"Я не знаю, як їм допомогти": Южаніна пояснила, що чекає на власників нерозмитнених "євроблях"

  Читайте по-русски
  Частина водіїв авто на "євро номерах" не може розмитнити автомобілі через банальну відсутність грошей

  Очільниця комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що в Україні після закінчення пільгового режиму розмитнення залишилося 263 тис. авто на євро номерах з порушенням термінів, інформує "Обозреватель".

  За її словами частина водіїв авто на "євро номерах" не може розмитнити авто через банальну відсутність грошей.

  "Мені здається, що 10% цих громадян – люди, які перебувають в складному фінансовому становищі і не змогли знайти кошти для розмитнення. Я зустрічалася з такими людьми. Це люди, у яких багато дітей, яким продали авто за 300 євро, які за всіма технічним характеристикам навіть автомобілем не варто називати… Для них сплата 1000 або 1500 євро для оформлення цього авто для проходження митних формальностей була не під силу", – наголосила вона.

  Депутат зізналася, що не знає, як можна допомогти таким людям.

  "Якби ми встановили пільгу хоча б для якоїсь категорії громадян, це стало б новою діркою в законодавстві. Тому я у всіх таких громадян прошу вибачення і не знаю, як їм допомогти", – каже посадовець.

  Проте вона наголосила, що решту автомобілів власники навіть не планують розмитнювати.

  "Частина з них належить зокрема і таким активістам, які будуть провокувати надалі свої заходи біля Верховної Ради. А частина людей просто готує ці автомобілі до розбирання і здачі на металобрухт", – сказала Южаніна.

  Нагадаємо, власники авто на єврономерах, які не оформлять реєстрацію до 24 травня, повинні будуть продати машину на запчастини або вивезти транспорт за межі України. Про це повідомив заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

  Попередній матеріал
  Сніголавинна небезпека сягає 4-го ступеня: у Карпатах випало 80 см снігу
  Наступний матеріал
  Латвія звела паркан із колючим дротом на кордоні з РФ
  Loading...