5 канал

Після захоплення в полон із Савченко одразу почали працювати представники російських спецслужб – експерт

Наступного дня після захоплення в полон до Надії Савченко приїжджав психолог, який складав її психологічний портрет, зазначили у громадській ініціативі "Права справа"

Наступного дня після захоплення в полон бойовиками "ЛНР" Надії Савченко з нею вже працювали представники російських спецслужб, зокрема психологи. Про це в ефірі "5 каналу" заявив експерт з військових питань, співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

"Що стосується пані Надії: одним із завдань громадської ініціативи "Права справа", яке було поставлено Службою безпеки, – це було знаходження місць перебування військовополонених. Відразу після затримання бойовиками "ЛНР" ми дали інформацію, що та сторона готова на певні дії щодо обміну. Але і була інформація, що на наступний день з пані Надією працювали російські спецслужби. Себто, приїжджав психолог, який складав психологічний портрет пані Надії. Ця інформація була передана мною особисто колишньому заступнику екс-голови СБУ Андрію Левусу", – заявив він.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран, якщо сценарій "Савченко як агент Кремля" існує, то він не працює.

Попередній матеріал
Подвійний мінометний обстріл Красногорівки: у СЦКК показали наслідки нальотів
Наступний матеріал
Клімкін нагадав, що стало першопричиною вторгнення РФ до України
Теги:
Loading...

Савченко знову голодує

Савченко заявила, що мусить стати Президентом

Савченко: Я готова просити вибачення у матері, яка втратила останнього сина – неважливо з якого боку

"Немає святих людей": Надія Савченко відповіла на запитання глядачів "5 каналу"

Савченко: Сьогодні вводити воєнний стан в Україні вже запізно - відео

5 канал - трансляція наживо